Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Velká svatební hostina v MasterChefovi: Pavel Berky s přítelem si řeknou své ANO

+ Další 2 fotografie

Dnes zavládne v kuchyni MasterChef Česko slavnostní atmosféra. Amatérští kuchaři budou stát před opravdovou výzvou - připravit svatební tříchodové menu pro Pavla Berkyho a Matěje Parduse! Ti se totiž jako dlouholetí životní partneři rozhodli, že si svůj svatební slib řeknou přímo před porotou MasterChef Česko a dají tak možnost soutěžícím vyzkoušet si, jak složité je připravit třicet porcí tříchodového menu pro opravdu mlsné jazýčky.

„Není to náhoda, že jsme na tomto místě. Dnešní den bude opravdu romantický. Bude plný lásky a snad i dobrého jídla, ale to už závisí na vás,“ naznačil Přemek Forejt, jak významný to dnes v soutěži MasterChef Česko 2021 bude den. „Svým jídlem můžete tuhle životní událost pozvednout do výšin, nebo ji také pěkně zkazit,“ pokoušel se soutěžící znervóznit Jan Punčochář. „To, že to je svatba Pavla Berkyho a jeho přítele, je opravdu největší překvapení dneška. To jsme opravdu vůbec, vůbec nečekali,“ svěřil se ve zpovědnici soutěžící Givi.

Pavel Berky skončil v MasterChef Česko 2020 na třetím místě a stal se jednou z nejvýraznějších osobností minulé řady. „Můžu říci, že život se mi díky soutěži změnil úplně od základu, ale v tom dobrém,“ motivuje Pavel soutěžící letošní řady.

Hodnotit svatební tabuli bude soutěžícím právě novomanželský pár, který si je na svůj velký den sám pozval. Kdo nakonec uspokojí náročné chutě Pavla Berkyho?

Související články

Další články