Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Velká rána pro diváky show Kluci v akci: Kuchaře vystřídá porotce z Peče celá země

Zdroj: Archiv České televize
změna
Po 15 letech dojde ke změně v divácky oblíbené show Kluci v akci. Kuchař Filip Sajler (41) z pořadu odchází a nahradí ho několik nových tváří. Jednou z nich bude i slavný cukrář ze soutěže Peče celá země - Josef Maršálek (38).

Sobotní díl pořadu Kluci v akci začal šokujícím oznámením, kdy jeden z oblíbené dvojice kuchařů oznámil, že končí. „Je to jednoduchý. Byl tam nějakej covid, na podzim byla nějaká nemoc, a teď jsem se po několikaletém zvažování té věci rozhodl skončit,“ řekl Filip Sajler. „Starší dceři je 11 let, tak bych ten čas chtěl vyměnit za ten s rodinou,“ dodal Sajler.

Jeho kolega Ondřej Slanina (36) dále divákům prozradil, že do pořadu Kluci v akci budou místo Filipa chodit jiní kuchaři. Podle serveru Blesk.cz přijde za měsíc slavný cukrář Josef Maršálek, kterého diváci znají především jako porotce pořadu Peče celá země.

Filipovy fanynky však nemusí truchlit. Sajler se občas v pořadu ukáže. „Budeš sem chodit jako do houslí,“ smál se Slanina. Pořad Kluci v akci odstartoval v září roku 2005. Sajler poté poděkoval České televizi, štábu i divákům a dodal, že v nejlepším se má skončit.

Související články

Další články