Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Velká rána pro diváky show Kluci v akci: Kuchaře vystřídá porotce z Peče celá země

Změna v pořadu Kluci v akci: Kuchaře vystřídá porotce z Peče celá země
Zdroj: Archiv České televize
změna
Po 15 letech dojde ke změně v divácky oblíbené show Kluci v akci. Kuchař Filip Sajler (41) z pořadu odchází a nahradí ho několik nových tváří. Jednou z nich bude i slavný cukrář ze soutěže Peče celá země - Josef Maršálek (38).

Sobotní díl pořadu Kluci v akci začal šokujícím oznámením, kdy jeden z oblíbené dvojice kuchařů oznámil, že končí. "Je to jednoduchý. Byl tam nějakej covid, na podzim byla nějaká nemoc, a teď jsem se po několikaletém zvažování té věci rozhodl skončit," řekl Filip Sajler "Starší dceři je 11 let, tak bych ten čas chtěl vyměnit za ten s rodinou," dodal Sajler.

Jeho kolega Ondřej Slanina (36) dále divákům prozradil, že do pořadu Kluci v akci budou místo Filipa chodit jiní kuchaři. Podle serveru Blesk.cz přijde za měsíc slavný cukrář Josef Maršálek, kterého diváci znají především jako porotce pořadu Peče celá země

Filipovy fanynky však nemusí truchlit. Sajler se občas v pořadu ukáže. "Budeš sem chodit jako do houslí," smál se Slanina. Pořad Kluci v akci odstartoval v září roku 2005. Sajler poté poděkoval České televizi, štábu i divákům a dodal, že v nejlepším se má skončit.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy