Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Velká proměna Tlusté Amy: Herečka Rebel Wilson je najednou hubená jako proutek

Velká proměna Tlusté Amy: Herečka Rebel Wilson je najednou hubená jako proutek
Zdroj: Instagram/Rebel Wilson
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Herečka, která se proslavila svou obezitou, rapidně zhubla. Rebel Wilson si na počátku roku 2020 dala předsevzetí, že zatočí se svou váhou. To se jí povedlo a nedávno se pochlubila fotografií, na které lze spatřit její figuru. Hvězda filmu Jak přežít single se rozhodně nešetří a denně na sobě maká.

Teplákovou soupravu vyměnila za sexy úzké šaty. Rebel Wilson se po extrémním hubnutí cítí mnohem lépe. Čtyřicetiletá filmová hvězda se nestydí sdílet fotografie, na kterých tvrdě dře na své postavě. Sebevědomí jí rozhodně nechybí a bez problému zveřejní i snímek v plavkách.

Hvězda filmu Ladíme nebo například Jak přežít single na své cestě za vysněnou postavou zhubla už dvacet kilogramů. Změna životního stylu jí ale příliš nepomohla v kariéře. Herečka totiž prozradila, že byla placena za to, aby si udržovala svou vysokou váhu pro různé filmové role.

„Hubnutím se chci psychicky vypořádat s tím, proč jsem se přejídala a v práci jsem dostávala spoustu peněz, abych byla větší,“ vysvětlila Rebel pro magazín The Sun s tím, že se teď snaží zapracovat na své mentální stránce. "Asi bych o tom měla napsat knihu, protože se zdá, že lidé mají zájem," dodala.

Rebel pomohla speciální dieta zvaná Mayrova metoda. Ta učí, jak správně žvýkat jídlo, aby se lépe strávilo. Sympatická blondýna se ale nevyhýbá ani cvičení a dodržuje tréninkový plán od svého osobního trenéra. Během celého týdne má pouze jeden den volna.

Komediální herečka ale není jediná, která šla do sebe. Například populární zpěvačka Adele zázračně zhubla po rozvodu s manželem Simonem Koneckim (46).

Jak se Rebel Wilson změnila k nepoznání, se můžete podívat v galerii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy