Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Velká premiéra objeveného talentu: Kdo je představitel Jana Palacha Viktor Zavadil?

Velká premiéra objeveného talentu: Kdo je představitel Jana Palacha Viktor Zavadil?
Zdroj: csfd
+ Dalších 20 fotografií
nový talent
Už dnes se na obrazovkách České televize objeví snímek Jan Palach. Diváci, kteří na tomto filmu byli v kině, si ho velmi pochvalují a tvrdí, že jim otevřel dveře k poznání historie a Jana Palacha takového, jaký skutečně byl. Teď je na čase poznat i jeho představitele.

Pro Viktora Zavadila (26) je role Jana Palacha zlomová. Z divadelního herce se nyní stal umělec, jehož výkon v dramatickém snímku nadchl diváky. Ačkoliv před kamerou nestál poprvé, šlo o jeho první velkou filmovou roli. Co předcházelo tomuto velkému kroku a jak se Viktor k herectví vůbec dostal?

Viktor Zavadil se narodil v Ostravě, ale dětství a dospívání strávil v Olomouci. S herectvím začal na gymnáziu ve studentském divadelním spolku Slovanský tyátr a v Divadle na cucky. Po maturitě byl přijat na brněnskou JAMU, kterou dokončil v roce 2016 a poté se začal objevovat v inscenacích brněnského Národního divadla, HaDivadla a dalších. Vystupuje v Městském divadle v Kladně a s divadelní společností Indigo Company.

Divadlo však nebylo to, co ho dostalo k filmu. V roce 2017 se objevil v seriálu Život a doba soudce A. K., který spolurežíroval Robert Sedláček. Tomu se Viktor natolik zalíbil, že se rozhodl ho obsadit do role Jana Palacha ve stejnojmenném snímku. To rozjelo jeho kariéru a už teď se na Viktora můžete těšit, letos totiž vyjde snímek Pláč svatého Šebestiána, kde se tento nový objev také ukáže.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy