Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Velká pocta pro Karla Gotta: Ivana prozradila, jak bude hold pro Mistra vypadat

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Vzpomínka na zpěváka
Tým zesnulého zpěváka Karla Gotta si pro fanoušky připravil skvělé překvapení. Rozhodli se uspořádat koncert na jeho památku, kde zazpívají největší hvězdy české a slovenské hudební scény. Datum je naplánované na polovinu prosince tohoto roku a bude se konat v pražské O2 aréně.

V pražské O2 aréně se 15. prosince letošního roku rozezní ty nejznámější a nejúspěšnější hity legendárního zpěváka Karla Gotta Jeho tým Karel Gott Agency chystá pro fanoušky ohromný koncert, při kterém mu budou moci všichni vzdát hold. Koncert bude začínat v 19 hodin a vstupenky jdou do prodeje v sobotu, tedy 15. února v 10 hodin dopoledne.

Na pódiu by se společně měly sejít největší hvězdy české ale i slovenské hudební scény. Celý koncert pak bude probíhat za doprovodu Bandu Pavla Větrovce. V rámci koncertu bude předán šek na výzkum v oblasti lymfomu a leukémie. Podle slov Ivany by si Karel koncert přál.

"Manžel si ještě za svého života uvědomoval, že koncert na jeho památku by pro jeho příznivce měl být uspořádán. Chtěl, aby organizátorem koncertu byla agentura Karel Gott Agency, a sdělil svému nejbližšímu týmu i velmi konkrétní představu podoby koncertu. Budeme se snažit jeho přání naplnit," uvedla vdova Ivana Gottová (44).

Fanoušci jsou z oznámení nadšení. Na sociální síti má koncert už tisíce kladných reakcí. Před nedávnem také Ivana potěšila fanoušky skvělou zprávou, že obnovuje facebookový profil zesnulého manžela

Karel Gott zemřel

Karel Gott zemřel v úterý 1. 10. 2019 před půlnocí v kruhu své rodiny. "S nejhlubším zármutkem v srdci oznamuji, že nás včera (v úterý), krátce před půlnocí, po těžké a dlouhé nemoci, opustil můj milovaný manžel Karel Gott. Odešel doma, v tichém spánku, v kruhu své rodiny," oznámila tehdy jeho manželka Ivana Gottová.

Veřejnost se měla možnost rozloučit se zpěvákem Karlem Gottem v pátek 11. října v Paláci Žofín v Praze. Veřejné rozloučení s Mistrem Gottem trvalo 16 hodin. Na Žofín dorazilo na 50 tisíc fanoušků Zádušní mše se uskutečnila pro pozvané hosty v sobotu 12. 10. od 11:00 v katedrále sv. Víta na Pražském hradě.

Související články

Další články