Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

VELKÁ PÁRTY NAD RRRAKVÍ a POLONAHÉ TANEČNICE: Divoký pohřeb Nekonečného v kostce!

+ Dalších 51 fotografií
Ministr rozkoše Dan Nekonečný (†52) už je na druhém břehu, plavil se tam za zvuků své milované samby. Čtvrteční pohřeb v pražském Motole proběhl přesně tak, jak by si to třpytivý zpěvák přál. Nad rakví mu tancovaly polonahé tanečnice, šlehaly plameny a létaly konfety. Jenom jeho životní láska Zuzana Kardová to nevydržela a v slzách se zhroutila.

Každého, kdo na pohřeb Dana Nekonečného přišel v černé, by zesnulý ministr rozkoše bezpochyby profackoval. Mnoho takových smutečních hostů se ale nenašlo, už průvod z Řeporyjí k motolskému krematoriu rozzářil ulice Prahy svítivě žlutou.

Poslední rozloučení proběhlo přesně tak, jak by si to Dan přál. Věčně vysmátý šoumen měl kolem rakve místo truchlících nejbližších polonahé tanečnice, obřadní síní šlehaly plameny a všichni, kdo měli Nekonečného rádi, se s ním rozloučili s úsměvem na rtu.

Přestože na pohřbu platil přísný zákaz slz, Danova životní láska Zuzana Kardová se jim neubránila. Zhroutila se i jeho nevlastní dcera Tereza Kardová, pláč nedokázala zastavit ani Eva Pilarová. Dát mu poslední sbohem přišla i další z osudových žen Lejla Abbasová.

Související články

Další články