Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Velká pařba a pak miminko! Sámer Issa prozradil, jak si ho hlídá jeho partnerka

Zdroj: archiv
+ Dalších 34 fotografií
bude to jízda
Hvězda SuperStar Sámer Issa (34) už má plány na zbytek léta jasně nalinkované. Chce si užít ještě jednu velkou pařbu a pak začne makat na rodině. V rozhovoru přiznal, že jeho svůdná partnerka si ho opravdu hodně hlídá. Asi moc dobře tuší, že divokého zpěváka je dobré držet na uzdě.

Zpěvák Sámer Issa (33) má za sebou několik výrazných vztahů a bezpočet rychlovek. Ale teď našel konečně ženu, se kterou to myslí vážně. Pavla Kohoutová je o devět let starší než vyhlášený rebel, ale Sámera umí krotit a hlídat.

"Je to tak. Ona si mě fakt hodně hlídá a všude chodíme spolu. Moc dobře ví, že mám za sebou hodně divoká léta. Pořád se mi holky líbí, to je jasný. Ale jsem teď spokojen, takže mi vlastně nevadí, že jsem dost na vodítku," směje se Issa. Už se těší, jak si užije tradiční oslavu narozenin, ale fanynky varuje. "Narozeniny budu slavit už 8. srpna na parníku Captain Morgan v Praze. Určitě budu rád, když dorazí všichni fanoušci a fanynky. Ale holky zase musí chápat, že tam budu i s Pavlínou, takže nemůžu dělat nějaký vylomeniny," má jasno Sámer.

"Je to první ženská, co mě hází do latě, ani nemám pocit, že by mě nějak omezovala, ba naopak, díky ní chci být lepším člověkem a konečně si před ní nemusím na nic hrát. Hodně lidí se smálo, že chci miminko. Ale tohle fakt myslím vážně. Takže uvidíme, co bude, až skončí léto," tvrdí Sámer.

Co jste možná o Sámerovi Issovi nevěděli:

*Dětství prožil v Damašku v Sýrii, od 6 let žije v Česku.

*V roce 2004 se účastnil 1. ročníku soutěže Česko hledá Superstar, kde se umístil na 3. místě.

*V roce 2008 získal v televizní anketě TýTý druhé místo za Karlem Gottem.

Související články

Další články