Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Velká omezení Týnuš Třešničkové: Popálená kráska se musí CHRÁNIT OD BOLESTI

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 81 fotografií
jizvy
Po dlouhých 9 měsících strávených za zdmi nemocnice v Istanbulu se Týnuš Třešničková (23) vrátila domů. I přes jizvy od popálenin, které utrpěla během ohnivé show ve vyhlášené restauraci, se youtuberka snaží horké letní dny užívat na maximum. Svou kůži ale nemůže slunečním paprskům vystavovat jen tak a promluvila o tom, jak se chrání od bolesti, jakou by trpěla v případě, kdyby své jizvy slunci vystavila.

Týnuš Třešničková má za sebou velmi krušné období. Její léčba v Istanbulu byla úspěšně dokončena a do péče už si ji mohli převzít čeští lékaři. Díky tomu se kráska konečně zvedla z nemocničního lůžka a odcestovala domů za rodinou a přáteli.

Léto není pro popálenou Týnuš nejpříznivějším obdobím. Slunce v posledních dnech pálilo jako čert a aby nemusela být zalezlá doma, musela učinit určitá, poněkud omezující opatření. "S čerstvými jizvami se sice nesmí na sluníčko, ale proto určitě nebudu v tomto teple sedět zavřená doma! Šátkem, návleky na ruce a samozřejmě krémem s ochranným faktorem jizvičky ochráním a ještě si můžu užít krásný letní den," napsala Třešničková k snímku, na kterém je vyfocená v plavkách, s šátkem na krku a návleky na rukou. Kdyby své jizvy vystavila slunci, zkomplikovala by si léčbu a zažila by příšernou bolest.

Krásná youtuberka se díky ohnivé nehodě a svým zraněním naučila radovat z maličkostí a rozhodně nebere nic jako samozřejmost. I proto se z dříve obyčejné beauty vloggerky stala dívka, která svým fanouškům radí nejen v oblasti krásy, ale navíc je i motivuje. "Nenechte se ničím a nikým zastavit a užívejte života," vzkázala příznivcům.

Týnuš čeká při cestě za uzdravením ještě běh na dlouhou trať, to nejhorší ale má už za sebou a moc dobře ví, že kdykoliv se může stát cokoliv. Lékaři se musí postarat ještě o její krk a ruce, pak už bude oblíbená youtuberka v pořádku a bude moct žít život takový, jaký žila před ošklivou nehodou.

Související články

Další články