Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

VELKÁ NUMEROLOGICKÁ PŘEDPOVĚĎ: Co osudového vám přinese 12. březen?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
astro
Numerologie určuje vaše životní číslo. Stačí znát datum narození a snadným výpočtem zjistíte, jak jsou vaše osudové karty rozdány. Ale to není všechno. Pomocí životního čísla lze předpovědět, co vás v daný den čeká a nemine. Zjistěte, jaké je vaše magické číslo, které předurčuje vaše dny.

Numerologie pracuje s devíti číslicemi, které mohou určovat vaši povahu a osudové nadání. Vypočítat z data narození to pravé číslo není vůbec složité. Numerologický postup je následující: sečtěte jednotlivé číslice, kterými jsou den, měsíc a rok vašeho narození. Při prvním součtu bude výsledek jistě vyšší než 9. Výsledné číslo tedy musíte pomocí vzájemného dalšího součtu ještě rozložit, než dostanete jedno z devíti základních čísel 1 až 9 – tedy vaše skutečné životní číslo.

Příklad: královna popu Madonna, narozená 16. 8. 1958 – 1 + 6 + 8 + 1+ 9 + 5 + 8 = 38 38 = 3+8 = 11 11 = 1+1 = 2, životním číslem je tedy 2.

Jak ovlivní vaše životní číslo 12. březen?

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 1

Dnes se budete cítit velmi kreativní. Spíše než se zapojovat do něčeho fyzicky náročného zvažte prozkoumávání vaší umělecké stránky. Vyzkoušejte si kurz malování, psaní nebo jakékoliv řemeslo. Prozkoumejte podstatu představivosti. Výtvarný výraz není jen prostředkem komunikace s ostatními, ale i se sebou samým. Udělejte si čas, abyste se dozvěděli více o vaší osobnosti. Čím více se propojíte s vašimi emocemi, tím dosáhnete lepšího poznání.

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 2

Snažte se dnes věnovat nějaký čas vašim koníčkům. Zapojení se do oblíbeného hobby, jako je hraní a poslech hudby nebo sport, je skvělý způsob, jak si užívat tento den. Pokud jste přemýšleli o změně prostředí, jděte do toho! Zjistíte, že jste podnikaví a vynalézaví. Dvojka vás dnes nutí, abyste dosáhli toho, o co opravdu stojíte.

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 3

Trojky, váš den bude svítit. 12. březen je naplněn vaší vlastní podstatou, vaše kreativita a expresivní schopnosti nejsou nijak omezené. Neodkládejte projekty, na kterých jste dřeli. Jakmile se dostanete do provozu a začnete pracovat, je pravděpodobné, že budete k nezastavení, a to do té doby, dokud nebudou vaše projekty úspěšně dokončeny. Snažte se omezit intimní rozptýlení, abyste ze sebe získali to nejlepší, co můžete!

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 4

V tento den přichází na řadu téma komunikace. Bez ohledu na to, co je třeba říci a kde, zjistíte, že slova přicházejí snadno a sama. Což je pro vás opravdovou pomocí, protože pro čtyřky je těžké komunikovat. Využijte proto co nejvíce podpory, kterou tato vibrace přináší. Budete se takto moci spojit s každým, s kým si potřebujete promluvit. I když je téma citlivé, jakmile začnete, půjde vám to skvěle.

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 5

Dávejte pozor, abyste nemuseli trávit příliš času mluvením a získáváním informací. Nebuďte zmatkaři! Sice vám chybějí důležité informace, ale vliv vibrací je dostatečný! Nadřízení by vás neměli vidět v tomto "nic nevím“ režimu. Pokuste se soustředit, když to situace vyžaduje. Vždycky budete mít možnost vyjádřit se, jakmile získáte instrukce nebo informace, které potřebujete.

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 6

Milé šestky, neváhejte mluvit o své křivdě. Není divu, že jste rozzlobení, když se dozvíte, že vaše rodina vás pomlouvá za zády. Ale vyjádření vašich myšlenek a názorů v rodině může být mnohem náročnější. Tato vibrace zvyšuje vaši expresivitu – silnou kombinaci dovedností, které se dají do práce při komunikaci. Pokud potřebujete s něčím pomoct, snažte se oslovit lidi mimo rodinu.

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 7

Čas strávený mimo domov, v přírodě, může být nezbytnou součástí udržení vaší rovnováhy. Jako sedmičky můžete najít obrovský zdroj uzemnění. Zjistili jste, že máte pocit skutečného spojení s přírodou a že vám dává samotu a klid, které potřebujete vždy, když se život stane příliš hektickým. Dnešní vibrace zvýší vaše uznání krásy. Využijte toho. Bude to skvělé.

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 8

Vaše pověst předchází ve většině případů vaše ambice. Pozor, jen vy jste zodpovědní za úspěchy, kterých dosahujete. 12. březen vás povzbudí, abyste spojili své schopnosti a dovednosti s ostatními. Nebuďte sólisti. Dokonce i když dáváte přednost samostatné práci, pracovat jako součást týmu může být pro vás osvěžující změna.

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 9

Máte neuvěřitelnou představivost a tento den je skvělý na to, abyste ji dobře využili. Věnujte se aktivitám, které jsou plodné a využívají vaší představivosti, jako je meditace, plánování nebo vizualizace. Máte mocný nástroj, který dokáže odemknout vnitřní obavy a inhibice, zvýšit vaši důvěru a kreativitu a vyřešit životní problémy. Tato vibrace vám radí spojit se s vaším vnitřním já.

A tady zjistěte, co vám věští tarotové karty! Bude pro vás rok 2019 pozitivní, nebo plný překážek?

Související články

Další články