Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VELKÁ MOTIVACE PRO LENOCHY: Všichni by chtěli být jako tihle dva krásní lidé. Máte na to?

Amanda a Jesper motivují celý svět.
Zdroj: profimedia.cz
Na tento zamilovaný pár je krásný pohled. Nejen že oba dobře vypadají, ale také se milují a sdílejí spolu svůj koníček. Fitness. Tráví spolu každou volnou chvíli a také spolu cvičí. Všechny páry teď chtějí být jako oni.

Jesper Lekland a Amanda Wallander jsou mladí, krásní a velmi zamilovaní lidé. Bez sebe už neudělají ani krok. Získali si naprosto celý svět. Na Instagramu je sledují tisíce lidí. Všichni chtějí být jako oni. Motivují mladé lidi k pohybu a také k lásce.

Není hezké trávit se svojí láskou každou volnou chvíli? A ještě k tomu ve fitku? Jesper a Amanda spolu posilují každý den, každou volnou chvíli. Podporují se a navzájem si pomáhají. Také se u toho líbají, samozřejmě v rámci cviku. Amanda někdy postačí také jako náčiní pro Jespera. A podle toho vypadají i jejich krásně vymakané postavy.

Jejich cviky míří na páry, které chtějí cvičit spolu. Dělají to tak ve dvou a i vy si rozhodně u toho můžete užít spoustu legrace. Může se z toho stát pravidelná zábava a hezký koníček. Vyzkoušejte také se svou láskou společné fitko. Určitě nebudete litovat.

Související články

Další články