Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Velká lež Meghan Markle!? Vévodkyně prý celou dobu všechny vodí za nos!

+ Dalších 38 fotografií
Útok na vévodkyni
Ta si snad nikdy nedá pokoj! Zapšklá nevlastní sestra vévodkyně Meghan (37) Samantha Markle (53) na ni dštila síru už několikrát. Snaha o usmíření jí ale nevyšla, protože manželka prince Harryho (34) ji úspěšně ignoruje, a tak se do nastávající maminky pustila nanovo!

Meghan Markle je sprostá lhářka, křičí do světa její nevlastní sestra Samantha. Otázkou je, zda ukňučenou padesátnici bere ještě někdo vůbec vážně!

Do těhotné vévodkyně ze Sussexu se totiž navážela už několikrát. Její Twitter je plný urážek manželky prince Harryho. Když si uvědomila, že to k ničemu nevede, snažila se si sestru udobřit. Meghan ale na omluvy nereagovala, a tak se kolo trapného osočování znovu roztočilo.

Tentokrát si Samantha vzala Meghan na paškál kvůli proslovu o školství. „Jako absolventka vysoké školy jsem pyšná a nadšená, že jsem mohla univerzitu navštěvovat. Zároveň vím, že spousta lidí si studium nemůže dovolit. Byl to i můj případ, pomohla mi různá stipendia, programy finanční podpory a taky jsem pracovala. A stálo to za to,“ uvedla vévodkyně při návštěvě Fiji.

To její sestru zvedlo ze židle. „Vzdělání ti financoval táta, ta tvoje řeč je jen snůška lží!“ napsala na Twitter. Stejnou písničku zpívá i zkrachovalý podnikatel Thomas Markle, otec znesvářených sester. Před lety zbohatnul v loterii, bohatství si však udržet nedokázal.

Jenom Markleovi vědí, kde je pravda. Ale při pohledu na rodinné poměry není těžké si vybrat, na čí stranu se přiklonit…

Mohlo by vás zajímat

Další články