Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Velká láska Vladimíra Růžičky a manželky Marie je zřejmě u konce. Oslavili společně narozeniny a přišel náhlý konec!

+ Dalších 10 fotografií
Už několik dnů hovoří okolí nejslavnějšího hokejového trenéra republiky Vladimíra Růžičky (55) o tom, že ukončil vztah s manželkou Marií (30), se kterou byli manželé pouze něco málo přes rok. Krátce poté, co oslavila Marie narozeniny měla velká láska milovníků filtrů a retuše nabrat rychlý konec!

„Chtěla bych poděkovat všem za přání k mým třicetinám a především mému muži, který mě potěšil nejen krásnými dary, ale i nádherným dortíkem a kyticí,“ psala šťastná Marie krátce po svých kulatinách.

Marie přidala poslední fotografii s hokejovým trenérem Vladimírem Růžičkou 29.června, právě v den, kdy slavila. Od té doby jako by neexistoval. Říká se, že se pár měl rozejít kvůli roční dceři, která není tatínkovi vůbec podobná.

Pak se na povrch dostala spekulace o testech otcovství, ale také o tom, že Vladimír Růžička za celou dobu jejich vztahu nedokázal překousnout minulost své lásky Marie. Ta se totiž živila jako striptérka v Německu, a to ve stejném podniku jako Veronika Kopřivová.

Poté, co Marie přestala přidávat fotografie s manželem, rozhodla se zveřejňovat fotky s kamarádkou, ke kterým píše podobné statusy jako kdysi k fotkám s Vladimírem: „Každý z nás si pod pojmem ‚bohatství‘ představí něco jiného. Někdo si představí drahá auta, baráky, šperky, značkové hadry atd. Já si pod tímhle pojmem představím zdraví, štěstí, lásku, úžasnou rodinu a nejúžasnější přátele. Pro mě je tohle to největší bohatství, co můžu mít. Jsem vděčná za to, jakou skvělou kamarádku mám. Není nad to mít vedle sebe člověka, jako je ONA."

Mohlo by vás zajímat

Další články