„Chtěla bych poděkovat všem za přání k mým třicetinám a především mému muži, který mě potěšil nejen krásnými dary, ale i nádherným dortíkem a kyticí,“ psala šťastná Marie krátce po svých kulatinách.

Marie přidala poslední fotografii s hokejovým trenérem Vladimírem Růžičkou 29.června, právě v den, kdy slavila. Od té doby jako by neexistoval. Říká se, že se pár měl rozejít kvůli roční dceři, která není tatínkovi vůbec podobná.

Pak se na povrch dostala spekulace o testech otcovství, ale také o tom, že Vladimír Růžička za celou dobu jejich vztahu nedokázal překousnout minulost své lásky Marie. Ta se totiž živila jako striptérka v Německu, a to ve stejném podniku jako Veronika Kopřivová.

Poté, co Marie přestala přidávat fotografie s manželem, rozhodla se zveřejňovat fotky s kamarádkou, ke kterým píše podobné statusy jako kdysi k fotkám s Vladimírem: „Každý z nás si pod pojmem ‚bohatství‘ představí něco jiného. Někdo si představí drahá auta, baráky, šperky, značkové hadry atd. Já si pod tímhle pojmem představím zdraví, štěstí, lásku, úžasnou rodinu a nejúžasnější přátele. Pro mě je tohle to největší bohatství, co můžu mít. Jsem vděčná za to, jakou skvělou kamarádku mám. Není nad to mít vedle sebe člověka, jako je ONA."