Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Velká láska v troskách? Veronika Kopřivová dokazuje opak: Chytila kytici a chystá svatbu

+ Dalších 43 fotografií
O Veronice Kopřivové a Jaromíru Jágrovi se začalo v posledních týdnech šuškat, jestli to náhodou mezi nimi nepřestalo klapat a pár není před rozchodem. Ale jak se zdá, nic z toho není pravda. Veronika na sociálních sítích poslala vzkaz, ze kterého bylo jasné, že láska mezi nimi jenom kvete. A navíc před nějakou dobou chytila svatební kytici. Že by pomalu začínaly znít svatební zvony?

Veroniky Kopřivové jsme byli zvyklí na to, že na sociálních sítích poměrně pravidelně informovala fanoušky o svém soukromí. Jenomže i mezi jejími věrnými se objevili tací, kteří jí lásku s hokejovým bohem Jaromírem Jágrem (45) nepřáli.

Proto Veronika udělala razantní rozhodnutí a svoji aktivitu na sociálních sítích značně omezila. Už je to nějaká doba, kdy se blondýnka ukázala po boku svého milovaného. Stejně tak nepřidala žádnou fotku nebo videa.

To okamžitě vzbudilo značné obavy mezi fanoušky. Všichni se začali ptát, jestli to ve vztahu Kopřivové a Jágrovi nepřestalo náhodou klapat. Přece jenom dřív vystupoval Jarda ve Veroničiných videích, společně vtipkovali a postovali zamilované fotky.

Spekulace o jejich rozchodu se začaly hromadit a už to bylo moc nejspíše i na Veroniku. Ta před pár dny přidala na sociální síť video, kde se vysmívá titulku o tom, že jejich lásce je konec a přitom má něžně položenou nohu na své lásce.

Všem domněnkám tak učinila přítrž. Navíc před nějakou dobou byla na svatbě své známé a kupodivu chytila kytici. A to i přesto, že stála docela dost vzadu. Je to snad znamení, že se blíží okamžik, kdy Jarda Jágr požádá svoji Veroniku o ruku? Ta by si to jistě přála.

Tak uvidíme, jestli pověry o chycení kytice budou v tomto případě pravdivé.

Související články

Další články