Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Velká láska shořela jak papír: Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický už netvoří pár

Miroslav Doubovický a Veronika Kopřivová
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
ROZCHOD
Co se zatím zdálo jako pouhá spekulace, nyní hraničí prakticky s jistotou. Jeden z nejkrásnějších párů showbyznysu Veronika Kopřivová (29) a Miroslav Dubovický (28) už bohužel není spolu. Svědčí o tom nejen Veroničino mlžení, ale i reakce modela a sportovce Míry.

Konec vztahu

Tolik lidí jim přálo, ať jsou šťastní, vypadali spolu vážně dobře a zamilovaně. Jenže tenhle rok trvající románek je bohužel už minulostí. Zatímco Jaromír Jágr (48) si užívá lásky nové slečny, půvabné Dominiky Branišové, Veroniku teď pravděpodobně žádné milostné emoce nehřejí a spíš než do smíchu jí je do pláče.

Ukázalo se to nejprve na jejích Instastories, kde naznačovala, že vše v jejím životě zrovna není růžové.

Veroničin smutek

„Plánovat si mohu, co chci. Jen je problém, že jsou na to potřeba dva,“ odpověděla Veronika na otázku, zda plánuje miminko. Další otázka zněla, jestli je Veronika šťastná. „Štěstí je dle mého hodně pomíjivé. Je to chvilkový pocit, který zažívám ale dost často. Jsem nadšenec a stačí mi maličkost, abych se nadchla. Právě v tento okamžik se necítím šťastně,“ prozradila docela otevřeně.

Je logické, že mnoho lidí mělo jasno, Veronika Kopřivová ale napřímo nepotvrdila, že Miroslav Dubovický už není jejím klukem.

Reakce expřítele

Co se tedy stalo? Jindy poměrně vstřícný Míra raději v pondělí, kdy se problémy provalily, nezvedal našemu redaktorovi telefon, v úterý ale ano a jeho vykrucování hovoří za vše. „Nezlobte se, chápu vás, ale nepřesvědčíte mě, abych vám řekl, jestli spolu jsme nebo ne,“ omlouval se nám Miroslav Dubovický opakovaně. Celá situace mu byla nepříjemná, protože jinak je hodně přátelský.

Kdyby šlo jen o spekulace a dál usínal v náručí sexy Kopřivové, zcela jistě by fámy razantně vyvrátil. To ale odmítl.

Zkusí to slepit?

Ještě před pár týdny nám řekl, že jsou s Veronikou šťastní a spokojení, jen že mají oba hodně práce. Teď jen opakoval, že Veroničin Instagram nesledoval a že k tomu a údajnému rozchodu nemá co říct.

Škoda, že tenhle páreček jak z reklamy na krásné mládí je už minulostí. Třeba ale Dubovický mlží jen proto, že se snaží srdce půvabné Veroniky získat zpátky…

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy