Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Velká kritika Moniky Babišové kvůli džínám: Takhle se lidé paní premiérové smějí

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 35 fotografií
TRAPAS?
Ke příležitosti stého výročí vzniku Československé republiky přijel do Česka francouzský prezident Emmanuel Macron. Přijal ho český premiér Andrej Babiš (64) společně se svojí ženou Monikou Babišovou (44). Širokou veřejnost pobouřilo oblečení, které měla paní premiérová na sobě.

Od včerejšího dne se na sociálních sítích neřeší nic jiného než oblečení Moniky Babišové, které si vzala na setkání s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem U manželky českého premiéra Andreje Babiše (64) jsme zvyklí spíše na to, že vždy je vystajlovaná do posledního puntíku.

Francouzský prezident s premiérem a jeho chotí společně navštívili francouzské velvyslanectví v Praze, následně Lichtenštejnský palác a nezapomněli se podívat také na Karlův most. Odtamtud také pochází první fotka Moniky, kde má na sobě džíny a lidem to nepřišlo příliš důstojné na setkání s prezidentem.

„Obléct si riflové džíny na setkání s francouzským prezidentem je nedůstojné,“ píší lidé na sociálních sítích. Jenomže podobné faux pas se opakovalo. Monika si i podruhé vzala na sebe světlé rifle a lidé ji začali nazývat burankou.

Podle jejich názoru nejsou špatně jenom kalhoty, ale také pásek, který působí, jako by ho Monika koupila někde na tržnici. "Na státní návštěvu si vzala džíny, madam buranová," píše pod fotku Moniky v džínách.

"Nešlo o oficiální akci, za mě v pořádku," zastávají se Moniky Babišové pro změnu druzí. A jaký je váš názor?

Související články

Další články