Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Velká hvězda opouští Slunečnou: Bude se mi stýskat po celé rodině, napsala herečka

Eva Holubová se loučí se seriálem Slunečná, bude se jí stýskat
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další fotografie
herečka

Herečka Eva Holubová (62) se loučí se seriálem Slunečná. Na sociální síti se svěřila o tom, co pro ni seriál znamenal, a pochlubila se novým účesem v rámci dalšího projektu, který připravuje.

"Tak, a tohle je definitivní konec za Slunečnou. Takhle si mne ostříhali do dalšího projektu. Přestávám být definitivně Hana Schwarzmüllerová. Někdy vám o tom, jak se točí takový seriál, napíšu, co to dělá s hercem, jak ho to obohacuje nebo lágruje. Samozřejmě se mi bude stýskat. Ne po této roli, ale po celý tý rodině.“ Těmito slovy se herečka Eva Holubová na Instagramu rozloučila se seriálem Slunečná, přičemž přidala fotku sebe sama v netradičním účesu s kloboukem.

„Jste kus mého života. Děkuji! A jedeme dál!! To už tak prostě v životě chodí. Jak jsem zvyklá vidět většinou sklenici poloplnou, nikoliv poloprázdnou, i teď si říkám, dobře, že jsi to zažila, to hezký si uchovej, to těžký zapomeň. Umíte to? Já zjišťuji, že v práci ano. Už dlouho. A daří se mi to i ve vztazích. Umím odpouštět druhým, ale pozor!! I sobě,“ dodala herečka, která v seriálu vystupovala coby sekretářka Janka Linharta, kterého ztvárňuje herec Marek Lambora.

Holubová na závěr přidala i radu do života: "Umím odpouštět druhým, ale pozor!! I sobě. A umím požádat o odpuštění. Umím být velkorysá i pokorná a vděčná. Umím si tohle všechno přiznat, možná jsem už definitivně ztratila falešnou skromnost. Možná vám to někomu zní nadutě, mně by to kdysi tak znělo. Ale výhoda stárnutí je, že když máte štěstí, uvědomíte si, že není čas na prázdný gesta, velikášstvi, nabubřelý pózy. To je ta pravá svoboda!!" dodala.


Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy