Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Velká galerie toho nejlepšího z Karlových Varů: Tento rok ve znamení odvážných dekoltů!

Tohle byly letošní Vary!
Zdroj: Martin Menšík
+ Dalších 31 fotografií
Slavnostní zahájení 52. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je za námi. Tentokrát ho ovládly tři dámy. Uma Thurman svou neuvěřitelnou lehkostí, Jitka Čvančarová nadupaným dekoltem a topmodelka Karolína Kurková rudou róbou.

Největší rozruch na 52. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech vzbudila opět herečka Jitka Čvančarová (39), která všechny ohromila svým hlubokým dekoltem. Jitka už v minulých letech jasně dokázala, že se odvážných modelů nebojí.

Zatímco ale ještě před pár lety byl její výstřih vcelku decentní, tento rok nám všem svá ňadra téměř střelila do obličeje. Jedni se z toho mohli doslova zbláznit radostí a druzí dávali jasně najevo, že tohle je už příliš.

Herečce je to ale evidentně úplně jedno a svá prsa bude klidně vystavovat dál. Největší hvězda festivalu Uma Thurman zvolila méně vyzývavou róbu. Výstřih sice byl, ale opravdu jen decentní. Uma připomínala spíš než rajdu z hostince řeckou bohyni. Ale u Čechů holt vyhrávají prsa.

Největší nudou byla zrzavá herečka Aňa Geislerová, která zvolila fádní černé šaty téměř až ke krku. Ještě že to všechno zachránila jedna z nejkrásnějších žen světa Karolína Kurková (33). Ta byla ozdobou celého festivalu. Její rudá róba a výstřih malé holčičky nešel přehlédnout.

DALŠÍ ČLÁNKY O CELEBRITÁCH V KARLOVÝCH VARECH NAJDETE ZDE.

Související články

Další články