Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Velká fotogalerie: Nejprestižnější večírek ve Varech ovládly Myslivcová a Švantnerová

+ Dalších 18 fotografií
fotogalerie
V pondělí večer se v Karlových Varech konala festivalová Moët party. Jedná se zřejmě o nejprestižnější večírek v Karlových Varech. Prohlédněte si šaty přítomných dam. Dominika Myslivcová a Nikol Švantnerová vsadily na odhalenou kůži a večírek ovládly.

Karlovarské večírky se dělí na ty nudné a na ty dobré. A pak je tu festivalová Moët party, která patří mezi nejprestižnější večírky za celý rok. Jedná se o akci, na které se chce objevit každá dáma, která v České republice něco znamená.

V noci z neděle na pondělí hrály první ligu zejména Nikol Švantnerová a Dominika Myslivcová. Obě odhalily velký kus kůže a přitahovaly mužské i ženské oči. Pozornost na sebe poutaly také Simona Krainová (46) a Lea Šteflíčková. Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová naopak zvolila poměrně umírněnou róbu.

Všechny v sále pak zaskočila olympijská vítězka Eva Samková. Takové šaty na Moët party prostě nepatří. Samková by na módním poli neměla experimentovat, pak lehce šlápne vedle.

Na další krásné ženy se podívejte do fotogalerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články