Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

VELKÁ FOTOGALERIE KUCHAŘOVÉ A BRZOBOHATÉHO GREGORA: Svatba jako z amerického filmu!

Takhle to vypadalo před dveřmi kláštera!
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
Bývalá Miss World a hudebník a herec Ondřej B. Gregor se dnes berou! Svou svatbu se snažili až do poslední chvíle utajit. Jenže se jim to nepovedlo! Jejich manýry jsou ale hodny královské rodiny.

Takové drama kolem svatby snad v Čechách ještě nebylo! Táňa s Ondrou se asi inspirovali nějakým hollywoodským filmem a jejich svatba tak podle toho vypadá. Vchod chrání ochranka, která se snažila nevěstu schovávat, jak jen to šlo. Táňa byla krásná a slušelo jí to jako vždy.

Oběma celebritám se ale všichni smějí za jejich manévry. Není to trochu přehnané? Podívejte se na fotografie ze svatby do fotogalerie. Nevěsta je opravdu moc krásná!

Váženými hosty jsou: Rola Brzobohatá, sestra Ondřeje, a také Tánina rodina – rodiče a její dvě sestry. Na svatbu přijel i Jiří Strach, Hana Gregorová, matka ženicha, která přijela i s mladým přítelem. Obřadu se účastní i Marta Jandová s manželem a dcerou, moderátor Libor Bouček, plastický chirurg Jan Měšťák. Pozvaný byl i taneční partner ze StarDance Jan Onder a zpěvák Matěj Ruppert z kapely Monkey Business.

Svatbu sledujte online ZDE.

Související články

Další články