Velikonoční zajíčci v podání slavných krásek. Které to sekne nejvíc?
Velikonoce jsou v plném proudu a sociálními sítěmi se to hemží kráskami, které se stylizují do role velikonočních zajíčků. Fotky jsou upravené v různých aplikacích a je vidět, že tyhle modelky si ze sebe umějí udělat legraci.
Jako zajíčky můžeme vidět modelky Simonu Krainovou (43), Danielu Peštovou, Táňu Kuchařovou a Terezu Chlebovskou, které svoje fotografie umístily na Instagram. Skoro všechny použily na fotografie různé úpravy a filtry tak, že nejsou skoro poznat.
Nejvíc se vyřádila s přehledem Táňa Kuchařová (28), na snímcích byste Miss World vůbec nepoznali. Holky se odvázaly a dokázaly, že jim smysl pro humor opravdu nechybí. A i když jsou rády upravené, legraci si ze sebe aspoň na ty Velikonoce udělají.
Jak vypadá jejich proměna na velikonočního zajíčka, to se podívejte ve fotogalerii. Které to sluší úplně nejvíce?
Láska Jiřího Krampola o posledním rozloučení: Eva Svoboda chtěla uspořádat pohřeb, zabránila jí zásadní věc
Související články

Ondřej Brzobohatý nazul růžové lodičky a promluvil o rozchodu s Kuchařovou. Tiffany Richbitch za to nemůže, tvrdí

Taťána Kuchařová už není sama? Záběr s chlupatýma nohama vzbudil otázky o novém muži

Potupa pro Taťánu Kuchařovou: Prohrála zásadní náboženský soud, zády se k ní obrátili i katolíci

Den zúčtování s Taťánou Kuchařovou: Rozsudek kvůli pomluvám Brzobohatého
