Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Velikonoční Prostřeno: Exšvagrová Havla, modlitba, prase i slova o výhrůžkách vraždou

Velikonoční Prostřeno bude opět plné zábavy i napětí.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 2 fotografie
prostřeno
Prostřeno bude tentokrát speciálně velikonočně, a to od Čech až po Moravu. Podíváme se na farmy, do vinařství, a také do sklípku. V pořadu nebude opět nouze o napětí. Ukáže se i exšvagrová prezidenta Havla, bude se jíst stříbrnými příbory z Lucerny a hosté se potkají i s prasetem. Nebude chybět ani spálený pokrm, modlitba či slova o vraždě a červech v mase. Pořád se hraje o 60 tisíc a hostitelskou čest k tomu.

Sváteční Prostřeno, které začne v pondělí 5. dubna na Primě, bude plné tradic. A na co se můžete těšit? O zábavu rozhodně opět ochuzeni nebudete.

Exšvagrová Havla, stříbrné příbory a prase

V pondělí se hosté sejdou na farmě Košík, kterou vlastní Dagmar Havlová, exšvagrová prezidenta Havla. Ta je i přivítá a statkem provede. U plotny se zatím bude otáčet číšník Peter. Hosté se seznámí s divokým, ale domestikovaným prasetem Chrochtíkem. Prostřeno bude stříbrnými příbory, kterými se jídávalo na recepcích v Lucerně, když ji ještě vlastnila rodina Havlova.

Modlitba

V úterý bude vařit věřící makléř Jiří, který není zkušený kuchtík. Jeho modlitba před jídlem některé hosty dojme, jiné zaskočí. V rámci zábavy Jiří bude učit své hosty práci s koňmi. Kdo se bude bát a kdo si to chtít zkusit nebude?

Ve středu se k plotně postaví mladý Matěj. Ten původně studoval něco jiného než zemědělství, nakonec se k němu ale obloukem vrátil. Kdy ho napadlo, že je to pro něj to pravé? Jeho příběh se dozvíte už ve středu. Při přípravě špenátu se to celé ale trochu zadrhne, špenát se připálí, podaří se Matějovi pokrm zachránit? Zábavu pro své hosty Matěj připraví velmi neotřelou. Návštěvníky navíc naučí roubovat růže.

Slova o červech v mase

Ve čtvrtek u Zuzany se bude řešit situace, kdy Jirka přizná, že nejí vepřové. Takže bude jíst bezmasé jídlo. Mluvit se bude i o červech v mase. Ve čtvrtek také zazpívají Koňadry. A to s cimbálovkou. Soutěžící Zuzana je totiž členkou souboru a neváhala se tím pochlubit.

Výhrůžky vraždou?

V pátek své dovednosti předvede Michaela, která bydlí na zámku. Hosté jsou překvapeni, ovšem nikoli prostorem, ale spíš tím, že se Míša přizná, že měla během příprav v kuchyni pomocníky.

A rovnou také probere, s manželem za zády, co je receptem na šťastné manželství. Třeba prý to, že vyhrožuje manželovi vraždou, když jí špatně nastaví teplotu na plotně.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy