Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Velikonoční předpověď počasí: Teplý, skoro letní víkend vystřídá deštivé pondělí a bouřky

Zdroj: pixabay.com
+ Další fotografie
Předpověď počasí
Zajímá vás, jaké bude počasí o Velikonocích? Podle předpovědi meteoroložky Dagmar Honsové nás čeká příjemně teplý víkend. Nejvyšší denní teploty se mohou vyšplhat až k třiadvaceti stupňům. Bohužel v pondělí už to taková hitparáda nebude. Na sváteční den nás čekají nepříjemné deště.

Víkend začíná a pomalu se blíží i Velikonoční pondělí. Ačkoli kvůli koronavirové pandemii nebudou Velikonoce probíhat tradičně jako vždy, můžeme si alespoň užít posezení na zahradě za doprovodu příjemného počasí.

Meteoroložka Dagmar Honsová prozradila, na jaké počasí se můžeme připravit. Víkend bude poměrně teplý a v neděli mohou teploty přesáhnout 20 stupňů. Zato v pondělí nás čekají deštivé Velikonoce. Podívejte se, jaká je velikonoční předpověď počasí.

Pátek

V pátek bude podle předpovědi meteoroložky polojasno nebo skoro jasno. Nejvyšší denní teploty se budou pohybovat mezi 14 až 18 stupni Celsia. Teplota v tisíci metrech na horách bude kolem 10 °C. Mírný severozápadní vítr.

Sobota

V sobotu můžeme očekávat jasno až polojasno. Nejvyšší denní teploty budou mezi 14 až 18 °C. Noční teploty pak mezi 5 až 1 °C. Bude foukat slabý proměnlivý vítr.

Neděle

V neděli bude opravdu vydařené počasí. Mělo by být polojasno až skoro jasno. Večer bude přibývat oblačnost. Nejvyšší denní teploty by se měly pohybovat mezi 17 až 23 °C. Noční teploty zas mezi 7 až 3 °C. Očekává se mírný jihozápadní vítr.

Pondělí

Bohužel pondělí nám zkazí nepřívětivé počasí. Bude oblačno až zataženo. Místy nás mohou doprovázet deště a přeháňky, ojediněle bouřky. Nejnižší noční teploty se budou pohybovat mezi 9 až 5 °C. Nejvyšší denní teploty se ale i přes déšť budou pohybovat mezi 17 až 21 °C.

Během pondělí se mohou na studené frontě na vrcholcích hor dokonce vyskytnout sněhové vločky.

Související články

Další články