Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

VELIKONOČNÍ HRDINA: Rozzuřený zajíc zmlátil mizeru, který plival na ženu! VIDEO

+ Další 2 fotografie
Antoine McDonald je nyní považován za hrdinu. V převleku velikonočního zajíčka se totiž chrabře zastal ženy, které bylo plivnuto do tváře. Celý incident byl zaznamenán na kameru a ze zajdy je teď chrabrý rytíř.

Příběh o statečném zajdovi se odehrál v americkém Orlandu. Muž v převleku velikonočního zajíčka byl v neděli kolem desáté večer v ulicích města. Najednou zajda Antoine McDonald spatřil na chodníku bitku.

Rvačku vyvolal muž a pral se se ženou. Té plivl do obličeje a hrdinný velikonoční zajíček neváhal a ihned se vrhl ženě na pomoc. Z videa je patrné, že to ani nebylo nutné.

Vzhledem k tomu, že byl Antoine stále v kostýmu, tak některý ze svědků to ihned začal natáčet. Bitka byla rychle ukončena kolemjdoucím strážníkem.

Nicméně video se okamžitě stalo virálním. Koluje po celém internetu a baví celý svět. A tak se z velikonočního zajíčka stal opravdový hrdina.

Související články

Další články