Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Velikonoční horoskop pro rok 2022: Raky čeká cestování, Lvi budou paranoidní, Váhy zažijí romantiku

Velikonoce
Zdroj: Freepik
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Chystáte se letos slavit Velikonoce? Měli byste vědět, že toto období zamává vůbec nejvíce s rodinnými a partnerskými vztahy od začátku nového roku. Ať už ve svém životě dáte prostor tradicím či nikoliv, podívejte se, co si pro vás hvězdy právě na svátky jara připravily. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O Velikonocích budete zřejmě dohánět pracovní povinnosti, které vás naprosto zahltily. Stejně si ale najděte čas na setkání s rodinou a nějaké ty dobroty, které budou na stole. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tyhle svátky si vážně užijete! Dokonce můžete očekávat návštěvu, která vám naprosto vyrazí dech. Nejen že strávíte báječný čas s lidmi, které jste dlouho neviděli, ale ještě se dozvíte zajímavou informaci! V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nechte si poradit od zkušenějších, o Velikonocích potkáte zajímavou osobu! Mohla by pro vás být důležitým kontaktem v následujících dnech. Proto nezůstávejte doma a vyrazte do společnosti. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vypadá to, že tradice kolem Velikonoc vám až tolik neříkají, a proto budete mít na volné dny svoje plány. Nezapomeňte do nich však začlenit svého partnera, který se teď už cítí opravdu odstrčený. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vy to volno zkrátka proválíte! Atmosféru Velikonoc doma podpoříte nejen výzdobou, ale i pohoštěním pro vaše blízké. Zejména kolem velikonoční soboty si dejte pozor na konflikty v rodině. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Sváteční víkend bude pro vás ve znamení cestování! Naplánujte si výlet nebo sportovní aktivitu, která vás dostane zpátky do formy. Omezte nutkání strkat před problémy hlavu do písku a řešte to, co před vámi leží. V galerii najdete, co nového se dozvíte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nebuďte paranoidní, lidé kolem vás se vám nesnaží ublížit! Během Velikonoc se dozvíte něco, co vám konečně otevře oči a přiměje přemýšlet trochu jinak. Pomohla by i oblíbená kniha, ve které najdete mnoho odpovědí. V galerii najdete váš tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Návštěvy příbuzných vás budou o Velikonocích neuvěřitelně rozčilovat. Domluvte se s partnerem, že zachováte také nějaký ten čas pro sebe navzájem, a nekývejte na vše jen proto, aby byl klid. V galerii najdete, co vám pomůže.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Udělejte si čas na pořádnou romantiku! Vaše kuchařské dovednosti by vás mohly s partnerem dovést až do postele. Dejte si však pozor, ať nevyprovokujete hádku kvůli vašim domněnkám, které jste si dostatečně neověřili. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

O Velikonocích vás čekají rodinné aktivity, které vám možná zprvu nebudou po chuti. Toužíte totiž hlavně po samotě a osobním rozvoji, velká společnost vás neláká. Přežijte pár dní návštěv a pak si dejte sociální detox. Zkrátka kompromis. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Zdržte se všeho, co by mohlo vyvolat další hádku. Je dokonce skvělý čas, kdy svého partnera požádat o ruku! Udělejte ten další krok, který vám pomůže na cestě za stabilizací vašeho života. Doteď to vypadalo jen jako pouhé přežívání. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

O Velikonocích byste mohli poznat nové lidi, ze kterých se stanou vaši důvěrní přátelé. Nechte předsudky za sebou a snažte se lidi poznat. Jedině tak, že jim budete naslouchat, si můžete vytvořit skutečně silné pouto. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy