Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

VELIKONOČNÍ HOROSKOP: Býci přeruší tradice, Vodnáři dostanou žhavý výprask

+ Dalších 9 fotografií
VELIKONOCE
Blíží se Velikonoce! Nastává rušné období plné úklidu, stresu, beránků, vajíček a tradic. Jak se jednotlivá znamení vypořádají s tímto, ne příliš oblíbeným, svátkem? Budete hysteričtí, nebo si Velikonoce užijete v poklidu? Hvězdy radí: ,,Nenechte se vyprovokovat.“ Co vás čeká a nemine se dozvíte ve VELIKONOČNÍM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani, jsou tady Velikonoce, a vy jste plni vzpomínek z dětství. Čokoládoví zajíčci, beránci, nabarvená vajíčka. To vše má pro vás hodnotu. Tohle chcete předat vašim dětem. Velikonoce chcete trávit s rodinou. Čeho se nejvíc děsíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Přerušit rodinné setkání je to nejhorší, co můžete udělat. Neutíkejte od rodinných problému. Postavte se jim čelem a soustřeďte se na velikonoční tradice. Buďte pokorní, jak jen to bude možné. Co můžete? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, udělejte si volnější den a dopřejte si velikonoční odpočinek, abyste zvládli úkoly, které vás čekají v dalším týdnu. Zajděte si někam s přáteli, ale pokud jste zadaní, tak pozor! Co se může stát? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, rodinné setkání může být docela konfrontační. Ale naopak můžete předvést své kuchařské umění. Věnujte se své drahé polovičce, pomilujte ji a na rodinné neshody zapomeňte. Co ale určitě neignorujte? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

O Velikonočním pondělí se můžete ocitnout ve střetu s vaší drahou polovičkou. Zkuste to napravit klidným večerem pro vás, a i pro vaši rodinu. Jak se hádce vyhnout? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Máte pocit, že vše musí být dokonalé, a taky pro to děláte všechno! Jednáte na vlastní pěst. Zapojte i ostatní členy domácnosti. I tak budete úspěšní a vaše domácnost bude jako ze škatulky. Co se stane v případě, že to neuděláte? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Máte perfektně uklizeno, perníčky nazdobené, vajíčka nabarvené a čekáte na koledníky. Všechny vítáte s úsměvem na tváři. Možná až moc. Co bude vadit vašemu partnerovi? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Snažíte se ovládnout vaše rozbouřené emoce. Držíte tajemství, které vás ničí zevnitř. Nebylo by lepší jít s pravdou ven? Vaši nejbližší vás rádi vyslechnou a Velikonoce pro vás nebudou utrpením. Co vás zahřeje? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, váš sarkasmus nemusí někteří příbuzní vydýchat. Dejte si studenou sprchu a mírná bouřka se brzy přežene. Držte se raději dál od možných hádek. Co vám hvězdy doporučují? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Budete v dobré velikonoční náladě. Pozvete svou rodinu a přátele, protože vyžadujete větší pozornost než obvykle. Chcete předvést svůj dokonale čistý dům, velikonoční výzdobu a v neposlední řadě kuchařské dovednosti. Čím vás jeden z příbuzných rozčílí? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, zažijete žhavé velikonoční ráno. Vaše polovička vám přichystá neobvyklý sexuální zážitek. Dobrá nálada vás bude provázet i po celý den. Zajdete si na oběd a navštívíte svou rodinu a přátele. Co vás trochu zamrzí? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Rybky, snažíte se, jak můžete, ale máte pocit, že vaši příbuzní jsou až moc nároční. Je v pořádku něco pokazit. Nejlepší bude konfrontační osobou ignorovat. Je ideální doba na přátelské povídání. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

Toužíte po splnění osudového přání? Tarotové karty vám řeknou, zda vám bude přáno!

Mohlo by vás zajímat

Další články