Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Velikonoce jsou tady. Oslavte je nějakou zajímavou novinkou

Velikonoce jsou tady. Oslavte je nějakou zajímavou novinkou
Zdroj: Pixabay
Velikonoce

Možná patříte ke skalním fanouškům vánočních svátků, ale nejsou ty velikonoční přece jen o něco lepší? Kromě toho, že jde o nejvýznamnější křesťanské svátky je jejich nespornou výhodou i to, že jaro klepe na dveře!

A je tady ještě jeden bonus – nemusíte lítat jak šílení a shánět hromady dárků. Nějaký ale určitě pořiďte, aby vás nepokakal beránek! Pořiďte něco, co vám nebo vašim blízkým zpříjemní vstup do jarních měsíců.

Bylinky pro zklidnění vždy po ruce

Velikonoce jsou tady. Oslavte je nějakou zajímavou novinkouJarní únava není nic výjimečného. Také se vám stává to, že se vám celý en zavírají oči, ale večer v posteli ne a ne zabrat? Prožíváte-li náročné dny, máte nervy na pochodu a potřebujete alespoň na chvilku vysadit a vypnout? Vyzkoušejte doplněk stravy Naturevia Sleepnox Forte. Obsahuje účinnou, nenávykovou a extra silnou směs čtyř uklidňujících bylin (chmelu otáčivého, mučenky pletní, meduňky lékařské a kozlíku lékařského), které vám během dne pomohou se zbavit stresu a uklidnit se. První tři jmenované rostliny utlumí napětí. Kozlík pak oceníte zejména večer, kdy vám pomůže usnout a překonat nespavost způsobenou nervovým vyčerpáním, přepracováním či stresem.

Přirozené vlny snadno a rychle

Velikonoce jsou tady. Oslavte je nějakou zajímavou novinkou


Splývavé, přirozeně vypadající vlny jsou poznávacím znamením každé cool ženy, která zná trendy. Tento typ vln je ležérní, šik, a hlavně vždy přirozený. Navzdory svému trošku “nedbalému looku” jsou nedokonalé plážové vlny jedním z nejobtížnějších účesů na styling. Vytvořit je tak, aby vypadaly skutečně dobře a přirozeně, chce cvik a čas... Pomoci vám může novinka BaByliss Wave Secret Air. Snadno ovladatelná kulma automaticky vytváří dlouhotrvající plážové vlny na všech typech vlasů, a to během několika minut. Kudrnaté vlasy se nemusí před jejím použitím předem narovnávat a nejsou potřeba žádné stylingové dovednosti, protože Wave Secret Air udělá veškerou práci za vás.


Revoluční trojitá síla

Velikonoce jsou tady. Oslavte je nějakou zajímavou novinkou


Po velikonočním hodování nás čeká spousta špinavého nádobí, ale za ty dobroty to určitě stálo! Navíc letos máte k ruce vážně šikovného pomocníka. Vyzkoušejte nový revoluční víceúčelový sprej Jar 3v1, který působí na 100 % každodenní mastnoty z jídla. Jar Power Spray je důkazem, že Procter & Gamble neustále inovuje a zlepšuje život svým spotřebitelům – v Česku už více než 30 let! Jar 3v1 vám pomůže dosáhnout dokonalé čistoty a lesku, aniž by vás to stálo spoustu námahy a úsilí. Jedná se o vůbec první multifunkční sprej na trhu, který dokáže odstranit mastnotu před mytím v myčce, ručním mytím a umí efektivně umýt i kuchyňské povrchy.

Bublinky na víkend na horách

Velikonoce jsou tady. Oslavte je nějakou zajímavou novinkou


Bublinek není nikdy dost! Chystáte se na víkend na hory nebo už vás láká jarní příroda? Vydejte se s přáteli tam, kam vás to táhne a společný čas využijte ke sdílení zážitků. Protože výletem zábava nekončí! Takové momenty nic nedoplní lépe než sklenka vychlazeného Bohemia Sektu demi sec. Relaxujete s nalitými sklenkami a užijte si večer na maximum. Stylová party se přímo nabízí. Na večírek opět přizvěte Bohemia Sekt a ze zábavného víkendu udělejte takový, na který se bude dlouho vzpomínat! Seženete na www.osobnivinoteka.cz.

Mazanec nesmí chybět

Velikonoce jsou tady. Oslavte je nějakou zajímavou novinkou


Mazanec, to je něco, co prostě k Velikonocům patří. Jen si představte tu vláčnou dobrotu s bohatou chutí a vrstvou křehkých mandlí. Ne každý si ale na kynuté těsto troufne, tak si užijte mazanec z Albertova pekařství. Vychází ze stejného těsta jako oblíbená sváteční vánočka, místo pletení však pekař ručně uválí neodolatelný kulatý bochánek, který po upečení najdete v prodejnách Albert přepásaný velikonoční páskou. Pokud dáváte přednost zdravému životnímu stylu, vyzkoušejte žitnou Mlynářskou briošku. Je bohatá na vlákninu, má nasládlou chuť, a to díky rozinkám, troše cukru a plátkům mandlí.

Vařte jako profík

Velikonoce jsou tady. Oslavte je nějakou zajímavou novinkou


Gastronomie, to je prostor pro skutečná umělecké díly, zejména jde-li o cukrařinu. Tak přivítejte jaro s něčím dobrým, co jste si navíc připravili vlastnoručně. Přijměte výzvu a vydejte se s Extrakurzy na sladkou cestu s Helenou Fléglovou, Šárkou Diváckou a Honzou Punčochářem. Ve speciálním balíčku získáte přes pět hodin videí, připravovat budete neuvěřitelně dobré dezerty a lahodné pokrmy na sváteční tabuli, které zaujmou i ty, co mají nejvytříbenější chuťové pohárky. Ale to není vše! Ovládnete umění přípravy dokonalých dezertů a svátečního menu. Pořízením kurzu navíc naplníte tradici, že musíte mít o Velikonocích něco nového, jinak vám hrozí pokakání od beránka!

Pozvěte si jaro domů!

Velikonoce jsou tady. Oslavte je nějakou zajímavou novinkou


Miminka Babyblooms jsou tady pro každou malou holčičku i její maminku. Květináč s kytičkou ozdobí okno i stůl a uvnitř ukryté miminko motýlek potěší holčičky, které určitě nadchne i ozdobná gumička do vlasů schovaná pod panenkou. Klíček na spodní straně květináče slouží nejenom k otevření, ale i opětovnému uzavření.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy