Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Velikonoce 2019 na ČT Déčko: Velikonoční kalendář a hry

Zdroj: Česká televize
VELIKONOCE U TELEVIZE
ČT Déčko už počtvrté Velikonoce dětem zpříjemní a ozvláštní. Navíc se toho spoustu dozvědí.

Velikonoce jsou na ČT Déčko každým rokem lepší. Kromě interaktivního Velikonočního kalendáře na webu televize zkuste i online Velikonoční hry.

ČT Déčko Velikonoce a Velikonoční kalendář 2019

Na webu televize najdete už od roku 2016 kouzelně zpracovaný interaktivní Velikonoční kalendář plný velikonočních tradic, obrazů, hudby, her a pohádek. Dozvíte se tu hravou formou spoustu nových informací, třeba proč se barví vajíčka, jak uplést pomlázku a proč se vlastně Velikonoce slaví. Kalendář, který najdete na této webové adrese, bude spuštěn už tradičně o Květné neděli 14. dubna. Stačí ho otevřít a objevovat. Každý den se odemkne jedno nové okénko. Ani tentokrát nebude chybět Tradičník, velikonoční TV, gramofon, obrazárna nebo hry. A čeká vás i soutěž.

Velikonoční hry na Déčku

Web ČT Déčko si pro děti připravil i pořádnou porci milých a sympatických online her s jarní tematikou, u kterých nemusíte trnout, jestli nepoškodí psychiku vaší ratolesti. Zahrát si je můžete zdarma ZDE Jsou určeny i pro malé děti. Zahrát si můžete například Chytání vajíček, Prasátko Peppa: Blátivé kaluže, Pole je fajn, Mufova žranice, Moje zahrádka, Jarní volání divočiny, Anča a Pepík v čarovném lese, Chytání vajec, Nakrm Karla, Frnkni z hnízda, Bankovkovi: Jarní úklid, Pro slepičí kvoč nebo třeba hru Kde je? s ovečkou Shaun.

Související články

Další články