Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Veliká proměna Ošklivky Katky: Takhle vypadá po 11 letech od natáčení

+ Další 3 fotografie
To je změna!
Mihla se i v Rodinných poutech, pořádně ale Kateřinu Janečkovou (36) proslavila až Ošklivka Katka. Od natáčení telenovely, v níž ztvárnila hlavní roli, uplynulo už jedenáct let. Jak se za tu dobu představitelka brýlaté holky s rovnátky změnila? To budete koukat...

V seriálu Ošklivka Katka na ni samozřejmě pokaždé navlékli kostým, i tak se ale Kateřina Janečková (36) proměnila. Během natáčení jí bylo teprve čtyřiadvacet, teď už je z ní ale zralá dospělá žena.

A nutno dodat, že jí to sluší. Janečková se od dob své největší slávy objevila ve Svatbách v Benátkách nebo třetích Bastardech, letos však přišla konečně větší role.

Režisér filmu Národní třída, jenž šel tento týden do kin, Janečkovou obsadil do role hospodské ze sídliště Lucky. „Je pravda, že jsem tam skoro jediná žena, ale já mám mužský kolektiv ráda. A že je to drsný film? V některých okamžicích ano, ale najdou se tam i prvky komedie nebo romance,“ svěřila webu super.cz.

I když o ní po Ošklivce Katce téměř nebylo slyšet, nedá se říct, že by se flákala. Vystudovala pantomimu a pravidelně vystupuje ve smíchovském Švandově divadle.

Mohlo by vás zajímat

Další články