Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Velezrada! Na Pražském hradě se objevil útočný nápis na prezidenta Zemana

Na Pražském hradě se objevil nápis Velezrada.
Zdroj: Se souhlasem Maty Brendla
Velezrada

Z pondělí na úterý se asi hodinu po půlnoci objevil na Pražském hradě veliký modrý nápis hlásající „velezrada“. Za celou akcí má být podle webu Forum24 nová organizace Zastavme velezradu. Ta chce poukázat na to, že se podle nich dopouští Miloš Zeman (76) ve výkonu své funkce prezidenta České republiky velezrady. 

Nová organizace Zastavme velezradu žádá podle svých slov parlament, aby žaloval prezidenta republiky Miloše Zemana pro velezradu. Připomíná nejen Zemanovy útoky na české zpravodajské služby, ale také zaměstnávání lidí bez jakýchkoliv bezpečnostních prověrek s napojením na Rusko.

Nápis na Pražském hradu se objevil mimo jiné po tom, co vyšlo na povrch, že výbuchy v muničním skladu ve Vrběticích v roce 2014 byly jakýmsi dílem mezinárodního terorismu ze strany Ruska. Když o tom informoval na sobotní tiskové konferenci premiér Andrej Babiš (ANO) i vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD), celá situace se úplně změnila. Prezident Zeman se k situaci zatím stále nevyjádřil.

Organizace také upozorňuje, že: „Miloš Zeman je agentem nepřátelské země, která napadla Českou republiku a zabíjela české občany. Je velezrádcem, a jako takový nemůže být nadále v čele státu, jehož občané ho zvolili.“

Související články

Další články

Nejnovější kauzy