Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Veletoče ve StarDance: Náhrada za Terezu Kostkovou vám povytáhne obočí

Eben a Kostková jsou stálicemi ve StarDance.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Dalších 10 fotografií
StarDance

Česká televize oznámila jméno moderátora, který se ujme provázení nadcházejícím tanečním večerem StarDance po boku Marka Ebena (63). Tím se překvapivě stal Aleš Háma (48). Tereza Kostková (45) se stále léčí s koronavirem.

Kostkovou zaskočí Háma

Terezu Kostkovou (45), která se momentálně léčí s koronavirem, zaskočí její moderátorský kolega Aleš Háma (48). Ten se nechal otestovat a protože byl výsledek jeho PCR testu negativní, může se pustit do práce na StarDance. Moderátor řekl Super.cz, že právě tyto výzvy má kupodivu docela rád.

"Moderovat ve dvojici s Markem, to se snad odmítnout ani nedá. Jdu se zase něco naučit a zažít adrenalinový a vzrušující večer s pořadem, jehož jsem, mám-li čas, pravidelným divákem a obdivovatelem," sdělil webu. Dále pak poděkoval nemocné Tereze Kostkové za příležitost a za rady, kterými jej prý už po telefonu bohatě zásobuje.

Tyto páry si nezatančí

V aktuální chvíli se čeká na výsledky testů pěti účinkujících a jejich tanečních partnerů. Jak bude vypadat sobotní přímý přenos, to už záleží jen na výsledcích. Zatím se hovoří o tom, že nevystoupí Mirai Navrátill, Andrea Sestini Hlaváčková, Simona Babčáková, Tereza Černochová a Marika Šoposká. Na parket se tak logiky nepodívají ani jejich taneční partneři a partnerky.

Související články

Další články