Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Velcí rivalové poprvé tváří v tvář

Zdroj:
Rytmus vs Marpo
Poprvé od vyhlášení zápasu si pohlédnou zpříma do očí. Kdo? Hlavní protagonisté zápasů na unikátní akci XFN 15 v pražské O2 Areně. Svatostánek velikých sportovních a kulturních událostí v České republice bude dějištěm mimořádných duelů v MMA i boxu. Hlavní bitvou v kleci bude bezesporu střet Petra Ondruše a Patrika Kincla, kteří budou bojovat o odvetu s Karlosem Vémolou. Největšího ohlasu se ale bezesporu dostalo dvěma velikým jménům, Marpovi a Rytmusovi. Ti proti sobě nastoupí mezi šestnácti provazy.

Poprvé tváří v tvář! Marpo a Rytmus se od vyhlášení souboje doposud nesetkali.

„Vyhýbá se mi,“ komentoval tento fakt Marpo. Teď se ale konečně aktéři nejočekávanějšího duelu posledních let potkají. Dojde k tomu v obchodním centru Nový Smíchov (vedle prodejny Zara). Navíc na místě prozradí, co pro ně zápas znamená a jak podle nich dopadne. „Hodně lidí se mě ptá, jestli to bude nějaká exhibice. To rozhodně ne! Když jdu do ringu pro kořist, člověka proti sobě musím svým způsobem nenávidět. Takže si proti Rytmusovi teď vytvářím jakýsi blok. V současnosti ho neberu ani jako kolegu,“ říká ostře Marpo. „Rytmuse musím sestřelit a potřebuji si to v hlavě nastavit tak, abych byl lovcem,“ prozradil nedávno český rapper a zápasník v rozhovoru pro deník Sport.

„Já nemám silácké řeči… Pro mě je lepší styl, když mám úctu a pokoru a dám dobrý výsledek. Když vyhraju, tak on bude za největšího koka. (směje se),“ tvrdí král slovenského rapu.

První setkání ostře sledovaných soupeřů tak bude nejspíš stát za to. Jiskřit to bude určitě i mezi MMA bijci Petrem Ondrušem a Patrikem Kinclem. Ti proti sobě nastoupí 27. prosince v duelu o odvetu s Karlosem Vémolou.

Po posledním zápase Kincla, kde v prvním kole přemohl soupeře z Ukrajiny, do klece vstoupil Ondruš a zpochybnil vyrovnanost duelu.

To si Kincl nenechal líbit: „Nemám problém mu svoje kvality ukázat v prosinci. Bude se divit, ukončím ho v prvním kole!“

Termín: středa, 21. listopadu 2018, od 18.00 do 19.00

Místo: Obchodní centrum Nový Smíchov, Plzeňská 8, 150 00 Praha

Související články

Další články