Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Věkově rozdílná láska: Monika Štiková prozradila, že se její Petr rozhoupal a dal jí prsten

Zdroj: Instagram
+ Dalších 28 fotografií
vztah
Monika Štiková (46) tvoří se svým partnerem Petrem Biniasem (21) věkově rozdílný pár. Nevadí jim to a svou lásku dávají rádi lidem najevo. Někdejší hvězda reality show je ráda, že konečně našla někoho, kdo ji doopravdy miluje. Před časem si vyrazili na dovolenou a Monika popsala, co se na ní všechno dělo. A netajila se ani tím, že dostala od Petra krásný prsten z bílého zlata.

Monika s partnerem vyrazili k moři, kde sváděli hrátky ve vlnách. Poznávali památky a celkově relaxovali. "Dovolená byla super. Léto jsem si fakt užila na plný pecky. Nejlepší to bylo u moře. Teď se ale vracíme do Německa. Mému Petrovi začíná nová hokejová sezona. Takže příprava a dřina. Ani ho nemohu už moc unavovat v posteli," smála se Monika Štiková a na hlase jí bylo znát, že Petr bude pod peřinou pořádný rošťák...

"Musí nabrat zase sílu. Je tomu uzpůsobená i strava. Vařím mu já, ale on si řekne, co potřebuje a co ne. Ale za tu dobu, co jsme spolu, tak už vím, co mám vařit a co jí," upřesnila zamilovaná Monika Štiková pro eXtra.cz.

Láska jim svědčí, to je vidět. "Byli jsme na Moravě, v Tunisku a Turecku a byla to skvělá dovolená. Péťa na mně opravdu nešetřil. A stačili jsme oslavit i mé narozeniny a dostala jsem prsten z bílého zlata, dojalo mě to," dodala Monika Štiková, která je až po uši zamilovaná.

Související články

Další články