Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Věkem a kritikou si hlavu neláme: Dara Rolins ukázala prvotřídní postavu nahoře bez

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 12 fotografií
sexy
Ačkoliv je poslední dobou spíše terčem kritiky, zpěvačka Dara Rolins (46) si ani ve svém věku nepřestává věřit. Svou vydřenou štíhlou postavu ráda ukazuje na provokativních fotkách a nejinak učinila i v neděli, kdy na Instagram vyvěsila snímek nahoře bez. Dokázala navíc, že k tomu, aby vypadala sexy, nepotřebuje tanga - vystavila se totiž v bílých kalhotkách sahajících až do pasu.

Dara Rolins patří k odvážným ženám českého a slovenského showbyznysu. Zpěvačka na sobě tvrdě dře a dělá vše proto, aby si zachovala mladistvý vzhled. I když poslední dobou schytává kritiku za to, že mezi tím, jak vypadá v reálu, a snímky na Instagramu. je velký rozdíl, nepřestává si věřit a ukázala snímek nahoře bez.

Zpěvačka chce své fanoušky přesvědčit, že její ráno v hotelovém pokoji vypadá tak jako dokonalá fotka, kterou vystavila. „Jediné, co mě dnes čeká, je vyrazit – ještě předtím na sebe něco hodím,“ dopsala k provokativnímu snímku nahoře bez, na kterém ukázala, že dokonce i ve vysokých kalhotkách působí skutečně sexy.

Fanoušci kritizovali především to, jak naživo vypadá její obličej – nejprve vypadala jako Eva Pilarová, poté se jí nepovedlo líčení. Zezadu se ale nedá nic zkazit, a pokud má zpěvačka po čtyřicítce tak luxusní postavu, obdiv je rozhodně na místě.

Související články

Další články