Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Věk je pouhé číslo: Britská modelka Sheila Kiss má 62 let! Postavu jí mohou ženy závidět

Věk je pouhé číslo: Britská modelka Sheila Kiss má 62 let! Postavu jí mohou ženy závidět
Zdroj: IG: @call_me_a_gypsy
+ Dalších 13 fotografií
životní styl
Jak vypadat naprosto skvostně i po šedesátce ukázala modelka Sheila Kiss (62) z Velké Británie. Její postavu a mladistvý vzhled by jí leckdy mohla závidět kdejaká čtyřicátnice. Za vším můžete najít hlavně zdravý životní styl a pravidelné cvičení. No řekněte, nevypadá skvěle?

Sheila Kiss je z britského Birminghamu a snadno si ji člověk může splést s něčí maminkou než babičkou. Sheile je sice dvaašedesát, za to ale vypadá lépe než některé třicátnice nebo čtyřicátnice. Od svých 40 let se Sheila věnuje hlavně posilovně a zdravému životnímu stylu. Po dobu dvou hodin denně na sobě dře a to 6x do týdne.

Silná, sebevědomá a fit

Modelkou dnes může být kde kdo. Toho se drží právě Sheila a je naprosto dokonalým úkazem toho, že věk je pouhé číslo. A to jsou pro ni i kalorie a váha, ani na jedno z toho vůbec nehledí. Díky pravidelnému cvičení si udržuje krásnou postavu, flexibilitu, kondici a sílu. V jejím zdravém a pestrém jídelníčku nenajdete nějaké doplňky nebo proteinové prášky.

"Žít zdravým životním stylem jsem začala, když mi bylo asi třicet, po mém druhém dítěti. Dvakrát týdně jsem hrála tenis a začala cvičit aerobik, který byl v osmdesátých letech velice populární," vzpomínala na své začátky fitness života. Přiznala dokonce, že jí dochází zprávy od mladých mužů, kteří by se s ní chtěli seznámit!

Modelka v každém věku

Sheila žije v současné době na Bali a stále se aktivně věnuje cvičení a modelingu. Krátce před čtyřicítko objevila Bikram jógu, té se věnuje dodnes. "Můžu ji cvičit i šest dní v týdnu. Je docela náročná, ale dělá krásnou postavu, a trénuje i mysl. Jedna lekce trvá hodinu a půl a cvičí se při teplotě 41°C," vysvětlil modelka na Instagramu.

Co myslíte, nevypadá Sheila úžasně?

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy