Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Věk je jen číslo: Salma Hayek je po padesátce ještě víc sexy než kdy dřív!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 19 fotografií
galerie
Herečka Salma Hayek (52) je i ve svém věku prvotřídní kočka. Ba co víc, je snad dokonce ještě víc sexy než kdy dřív. O tom svědčí nejen její fotografie, ale i videa, která pravidelně umisťuje na sociální sítě. Exotická kráska může po padesátce nabídnout to, co nemají ani leckteré dvacítky!

Jestli je na světě nějaká celebrita, která bude vypadat dobře i v době, kdy bude dávno v důchodu, je to Salma Hayek. Mexická kráska je ztělesněním bohyně, a to nejen pro svůj dokonalý vzhled, ale i proto, že se zajímá o charitu.

Manželem Salmy Hayek je bohatý obchodník François-Henri Pinault, který po požáru katedrály Notre-Dame nabídl velkou spoustu peněz na její opravu. V tu chvíli se začala spousta lidí vztekat, že existují i důležitější věci, na které je potřeba přispět. Tito lidé si ale neuvědomovali, do kolika charitativních projektů je Salma se svým manželem zapojena.

Zda je velká část peněz i jedním z důvodů, proč Salma v 52 letech vypadá o 20 let mladší, je otázkou. Faktem však je, herečka dělá vše pro to, aby zůstala co nejdéle fit. Pravidelně cvičí, zdravě jí a právě díky tomu se nemusí stydět svléknout do plavek. Podívejte se v galerii, jak je i ve svém věku nádherná.

Související články

Další články