Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Věk byste jí hádali těžko: Jitka Zelenková zřejmě přišla na způsob, jak zastavit čas

Zdroj: Profimedia.cz / archiv eXtra
+ Další 2 fotografie
EXKLUZIVNĚ
Kudrnatá zpěvačka Jitka Zelenková (69) nestárne. Na prahu sedmdesátky s nadsázkou řečeno našla recept, jak zastavit čas. A jen málokdo by jí hádal, že letos oslaví jubileum. Oblíbená zpěvačka prozradila eXtra.cz, že její umění stárnout s elegancí ale není úplně zadarmo...

Zpěvačka, která strávila na pěveckých pódiích nejen v Česku, ale i v zahraničí po boku Karla Gotta čtrnáct let a nazpívala s ním i několik skvělých duetů, se často setkává s dotazy, jestli podstupuje estetické zákroky.

„Dobrá genetika, dobré stravování a hlavně pohyb. To je můj recept, jak se cítit dobře. A jak se člověk cítí, podle toho i vypadá,“ má jasno Jitka, která opravdu vypadá ve svém věku tak, že by mnohem mladší kolegyně z branže porazila nejen ve zpěvu, ale i v soutěži krásy.

Chystá mejdan pro přátele

Jitka oslaví své kulatiny začátkem června a eXtra.cz přiznala, že se to neobejde bez pořádných oslav. „Samozřejmě plánuji akci, kde se bude zpívat a slavit s přáteli. Nic konkrétnějšího ale zatím říkat nebudu. Věřím ale, že to bude parádní,“ prozradila velmi talentovaná umělkyně, která má pro letošní rok řadu zajímavých pracovních plánů.

Na to, jak to Jitce sluší, se podívejte do galerie. Jistě sami uznáte, že je ženou, která stárne do krásy…

Související články

Další články