Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Vejvodová se na jaře na měsíc vypařila z Ulice: Nova dodnes tají proč! My to víme a je to síla!

Zuzana Vejvodová se potýká s psychickými problémy.
+ Další 2 fotografie

Fanoušci seriálové Ulice, které se na eXtra.cz hodně věnujeme, si určitě pamatují podivné jarní zmizení postavy Libušky, respektive její představitelky Zuzany Vejvodové (33), která se vytratila jak pára nad sporákem.

V seriálu „odjela do Francie“ a její „přítomnost“ tvůrci kamuflovali stylem „Libuška je na Skypu a partner se s ní právě loučí, na monitor nevidíme,“ což bylo krajně podezřelé.

Co skutečně s Vejvodovou bylo, nikdo nevěděl, do bulváru prosákly pouze informace o blíže nespecifikovaných pracovních problémech, herečka absenci nekomentovala vů­bec.

Věci se zdají jasnější až teď, po našem včerejším článku o chystaných změnách v Ulici. Po něm se nám totiž ozval zdroj mimořádně blízký střešovické nemocnici, který tvrdí, a podle prvních výsledků našeho ověřování zřejmě nekecá, že herečka se několik týdnů léčila na psychiatrii.

Zatím neověřenou informaci se nám Nova zdráhá potvrdit a podle mluvčí Ludmily Bártíkové vlastně neznala důvody absence Vejvodové ani televize: „Pauza v seriálu Ulice byla s představitelkou Libušky Nekonečné Zuzanou Vejvodovou domluvená. Přihlédli jsme k ní i v ději seriálu, kdy její nepřítomnost vyhrotila vztahy v domácnosti doktora Seidla mezi ním, jeho synem Mikim a Libuščiným synem Borisem,“ (ne)dozvěděli jsme se na přímý dotaz od Novy vlastně nic než to, že okolo celé věci se mlží dál.

A tak je to správně, protože do údajných psychických obtíží Vejvodové nikomu nic není a už vůbec ne zvídavému bulváru!

Mohlo by vás zajímat

Další články