Fanoušci seriálové Ulice, které se na eXtra.cz hodně věnujeme, si určitě pamatují podivné jarní zmizení postavy Libušky, respektive její představitelky Zuzany Vejvodové (33), která se vytratila jak pára nad sporákem.

V seriálu „odjela do Francie“ a její „přítomnost“ tvůrci kamuflovali stylem „Libuška je na Skypu a partner se s ní právě loučí, na monitor nevidíme,“ což bylo krajně podezřelé.

Co skutečně s Vejvodovou bylo, nikdo nevěděl, do bulváru prosákly pouze informace o blíže nespecifikovaných pracovních problémech, herečka absenci nekomentovala vů­bec.

Věci se zdají jasnější až teď, po našem včerejším článku o chystaných změnách v Ulici. Po něm se nám totiž ozval zdroj mimořádně blízký střešovické nemocnici, který tvrdí, a podle prvních výsledků našeho ověřování zřejmě nekecá, že herečka se několik týdnů léčila na psychiatrii.

Zatím neověřenou informaci se nám Nova zdráhá potvrdit a podle mluvčí Ludmily Bártíkové vlastně neznala důvody absence Vejvodové ani televize: „Pauza v seriálu Ulice byla s představitelkou Libušky Nekonečné Zuzanou Vejvodovou domluvená. Přihlédli jsme k ní i v ději seriálu, kdy její nepřítomnost vyhrotila vztahy v domácnosti doktora Seidla mezi ním, jeho synem Mikim a Libuščiným synem Borisem,“ (ne)dozvěděli jsme se na přímý dotaz od Novy vlastně nic než to, že okolo celé věci se mlží dál.

A tak je to správně, protože do údajných psychických obtíží Vejvodové nikomu nic není a už vůbec ne zvídavému bulváru!