Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Veganství jí zničilo zdraví: Hvězdná kuchařka (39) musela začít jíst hamburgery

Zdroj: instagram
+ Dalších 15 fotografií
menopauza v 39
Virpi Mikkonen (39) je instagramová blogerka. Její vášní je jídlo, a to především veganské. Bohužel právě to jí zničilo zdraví. Finská populární kuchařka musela začít jíst maso.

Slavná blogerka, která bojuje za rostlinné stravování, vydala už čtyři kuchařky. Na Instagramu, kde prosazuje jako nejlepší cestu ke zdraví veganství, ji sleduje 164 tisíc uživatelů. Nyní přišla Finka Virpi Mikkonen s šokujícím odhalením.

Začátkem loňského roku začala mít populární blogerka zdravotní potíže. Na obličeji se jí dělaly vyrážky, trpěla chřipkami a rozpadaly se jí nehty. V jejích 39 letech přišla menopauza... Virpi o sebe měla ohromný strach. Nechápala, co se děje, protože cvičila a zdravě se stravovala. To byl ale ten problém.

S přibývajícími problémy se rozhodla vyhledat odbornou pomoc v čínské medicíně. Lékař jí diagnostikoval "nedostatek jinů", protože podle čínské medicíny zdraví závisí na rovnováze jin a jangů. Zdraví jí zničila veganská dieta. Musela tedy začít jíst tepelně zpracované pokrmy, ale i maso, které nejedla dlouhých 15 let. Vzdala se veganství a nyní se cítí mnohem lépe. Má více energie, bolesti hlavy ustaly a návaly horka nejsou tak strašné. Podívejte se do fotogalerie na jídlo připravené talentovanou kuchařkou.

Související články

Další články