Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Veganští rodiče mučili dítě (19 měsíců) dietou: Batole nemělo zoubky a vážilo jen 5 kg

Strašné
Rodiče, kteří jsou vegani, málem utrápili batole. V devatenácti měsících dítě nemělo zoubky a nebylo schopné stát. To vše, kvůli sobeckosti veganských rodičů.

Tragický příběh, kdy nebohá holčička byla ve striktní dietě, se odehrál v australském městě Sydney. Rodiče nyní čelí vězení, protože veganskou dietou téměř umučili děvčátko.

V devatenácti měsících holčička vypadala sotva na tři. Krmili ji pouze obilovinami a rýžovým mlékem. Občas ji dali i půlku banánu.

Kvůli špatnému stravovaní se tělo dívenky vůbec nevyvíjelo. Holčička neměla zoubky, byla podvyživená a nebyla schopna stát. To vše kvůli poblázněné matce (32), která nastavila přísnou veganskou dietu celé rodině. Otec (35) jen nečinně přihlížel a diety se držel. Vůbec jim nepřišlo divné, že téměř dvouleté dítě váží sotva 5 kg.

Nyní má dívka tři roky a kvůli nesprávnému stravovaní si nese následky. Trpí obezitou a špatně jí narostly kosti na nohou. Stále má problémy se stáním, ale díky rehabilitacím se její stav zlepšuje.

Související články

Další články