Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Veganku Meghan čeká těžká zkouška: S královnou se má zúčastnit lovu

+ Dalších 5 fotografií
zátěž
Už příští týden se má Meghan Markle (38) společně s princem Harrym (34) zúčastnit návštěvy královny Alžběty II. (93) na zámku Balmoral ve Skotsku. Součástí této návštěvy má být i lov, který je jednou z tradičních činností britské královské rodiny. Vévodkyně je zapřísáhlá veganka a aktivistka za práva zvířat, zúčastnit se lovu by však mělo být její povinností. Podle experta se mu ovšem vyhne předstíráním nemoci.

Nejen chlapci, ale i dívky v britské královské rodině už od dětství prochází výukou v umění lovu. Sama královna Alžběta II., která už jen přihlíží tomu, jak loví ostatní, své poslední zvíře ulovila v roce 1983. Této tradiční zábavy by se v letošním roce měla zúčastnit i Meghan Markle, ta si ale podle experta najde výmluvu.

Odborník na královskou rodinu Robert Jobson tvrdí, že ačkoliv je účast Meghan jako diváka na lovu v podstatě povinností, vévodkyně se mu šikovně vyhne. „Lov je pro tuto rodinu skutečně velkou vášní. Meghan je však veganka a v minulosti bojovala za práva zvířat. S největší pravděpodobností se tedy vymluví na nemoc, konkrétně na bolest hlavy,“ uvedl Jobson s tím, že princ Harry lov nevynechá a zúčastní se ho aktivně.

Meghan je známá tím, že porušuje královský protokol a povinnosti, které by měla dodržovat, jí jsou víceméně cizí. Zda královna její simulovanou nemoc přehlédne, nebo si ji pozve na kobereček, je nejasné. Faktem ale je, že jako milovnice zvířat by Meghan při sledování jejich zabíjení velmi trpěla, a tak by královna přeci jen oko přimhouřit mohla.

Mohlo by vás zajímat

Další články