Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VEGANI SE BOUŘÍ PROTI NOVÉMU FENOMÉNU: Řekni Pokémonům NE!

Vegani jsou opravdu pobouřeni novou hrou Pokémon Go. Nelíbí se jim pointa
hry a snaží se to dát lidem najevo.
Zdroj: facebook.com
Na Facebooku se objevil jasný nesouhlas veganů s novou hrou Pokémon Go. Skupina varuje lidi před tímhle fenoménem. Podle veganů to má špatný vliv na děti. Není přijatelné, aby byla zvířata jako otroci!

Vegani dali jasně najevo všem lidem, jaký mají pohled na novou hru Pokémon Go, která se stala naprostým hitem za posledních 10 dnů. Tato hra podle nich učí děti chovat se ke zvířatům jako k otrokům. Zvířata nebyla stvořená na to, aby se používala na boj nebo pro pobavení lidí. Také upozorňují, že zvířata nemají být zneužívána na špinavou práci.

Tvrdí, že to evokuje v dětech pocit majetnictví a nadvládu nad zvířaty, a to je opravdu neakceptovatelné! Může to vzbudit v dětech pocit, že jakmile chytí zvíře do malé krabičky, okamžitě nad ním mají moc. Je naprosto otřesné, že lidé propagují hru, která tvrdí, že je naprosto v pořádku chytit, cokoliv se nám zalíbí, i za cenu, že daný tvor může prožívat doslova peklo.

Tenhle názor vypustila do světa skupina na Facebooku Im a Vegan, která také bojuje za práva zvířat a snaží se lidem ukázat, že veganství je ta správná cesta. Tento názor je poněkud radikální, na druhou stranu určitě ve své podstatě pravdivý.

Máte také pocit, že hra Pokémon Go by mohla děti ovlivnit natolik, aby přestaly rozlišovat virtuální realitu s běžným životem?

Související články

Další články