Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Vedro k zalknutí a pořádná tlačenice, lidi Gábinu Koukalovou doslova žerou!

Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
Biatlonistka Gabriela Koukalová (28) včera pokřtila svou první knihu s názvem Jiná. Křest se konal pro širokou veřejnost a vzbudil obrovský zájem. Pražské knihkupectví doslova praskalo ve švech!

Gabriela Koukalová (28) včera slavnostně pokřtila svoji první knihu s názvem Jiná. Fanoušci se shromáždili v pražském Luxoru na Václavském náměstí, aby slavnou biatlonistku přivítali. A sešlo se jich tam opravdu hodně! Je vidět, že ji naprosto žerou a obliba její osobnosti stále stoupá.

Ještě před zahájením akce, která začínala v 17 hodin, bylo knihkupectví narvané doslova k prasknutí. Fronty byly na každém rohu. Táhly se přes celá dvě patra obchodu. Dokonce musely být vypnuty všechny eskalátory, protože i na nich stála fronta fanoušků čekajících na podpis Gabriely Koukalové. Vzduch byl tak vydýchaný, že se některým lidem dělalo zle už v samém začátku akce. Po několika minutách zpoždění biatlonistka dorazila na místo. Nadšení lidé ji přivítali bujarým potleskem a kupou mobilních telefonů, kterými si chtěli zážitek zvěčnit.

„Jsem překvapená, kolik se vás tu sešlo,“ nadšeně prohlásila Gábina po příchodu. Ke křtu knihy si vybrala roztomilou holčičku vyčnívající z davu, která je taktéž velkou obdivovatelkou Koukalové. Popřála hodně zdraví a ať se knize i Gabriele daří. Usměvavá dívenka se stala kmotrou a nadšeně potřísnila knihu bublinkami.

Podle informací z deníku Blesk bylo vydáno 30 000 výtisků. Náklady na uskutečnění byly 250 000 Kč, což je celkem rozdíl ku 6 830 000, což je odhad na hrubý výdělek knihy.

„Celkem jsem podepsala asi 500 výtisků předešlé dny,“ prohlásila biatlonistka. V červených šatech se usadila a zaujmula tak místo k dalším podpisům. Na autogram následně lidé čekali další hodinu a půl v totální tlačenici. Všichni však vypadali nadšeně a jako by jim vedro a dlouhé fronty vůbec nevadily. Gabriela je tak po ukončení kariéry pořád oblíbenou a žádanou osobou.

Související články

Další články