Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vědma webu eXtra.cz Karmen: Povím vám, co v roce 2019 čeká Rytmuse a jeho ženy

+ Dalších 14 fotografií
Rok 2018 se chýlí ke konci a do studia eXtra.cz proto dorazila astroložka Karmen, s níž jsme probrali nejdramatičtější rozchody a nové páry za posledních 12 měsíců. V dnešním videu nám Karmen prozradila, jaký byl z astrologického hlediska důvod rozchodu Rytmuse s Darou Rolins a jaké má předpoklady jeho nový vztah s Jasminou Alagič.

Patrik Rytmus Vrbovský a Dara Rolins se letos rozešli. Rytmus ale sám dlouho nezůstal, dal se totiž dohromady s krásnou Jasminou Alagič, s níž se před nedávnem dokonce i zasnoubil. Proč se Rytmus a Dara po několikaletém vztahu rozešli a co bylo naopak tím, co je drželo pohromadě? Na tyto otázky zná vědma Karmen odpověď.

Ačkoliv Dara po Rytmusovi dlouho truchlila, ten se mezitím dal dohromady a posléze i zasnoubil s exotickou kráskou Jasminou Alagič. Vědma Karmen nám prozradila, jaké má tento pár předpoklady do budoucna. V čem se Jasmina s Rytmusem doplňují a na jaké nástrahy by si hrdličky měly naopak dát pozor?

Pokud vás zajímá, co hvězdy říkají o vašem vztahu, volejte na číslo +906 70 60 70, nebo pište SMS ve tvaru HVEZDY 19 na číslo 904 30 46!

Související články

Další články