Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Vědma webu eXtra.cz Karmen: Co rok 2019 přinese Leošovi a Monice Marešovým?

+ Dalších 18 fotografií
Rok 2018 se chýlí ke konci a do studia eXtra.cz proto dorazila astroložka Karmen, s níž jsme probrali nejdramatičtější rozchody a nové páry za posledních 12 měsíců. V dnešním videu nám Karmen prozradila, jaké předpoklady má vztah Leoše Mareše a jeho manželky Moniky Marešové.

Letošní rok se stal osudným pro mnoho párů, ale také jich mnoho stmelil. Jedním z nejsledovanějších sňatků Česka byl ten mezi Leošem Marešem a Monikou Koblížkovou. Tento pár na veřejnosti stále působí dokonale a soudě podle sociálních sítí se má Leoš s Monikou pohádkově. Stále jsou to ale běžní smrtelníci a tak i na ně mohou čekat nástrahy. Na co by si měly hrdličky dát v příštím roce pozor a co naopak může jejich vztah ještě víc utužit? To vám prozradí astroložka Karmen.

Pokud vás zajímá, co hvězdy říkají o vašem vztahu, volejte na číslo +906 70 60 70, nebo pište SMS ve tvaru HVEZDY 19 na číslo 904 30 46!

Související články

Další články