Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vědma webu eXtra.cz Karmen: Co podle hvězd čeká Tomáše Plekance a ženy jeho života v roce 2019?

+ Dalších 10 fotografií
vědma to ví
Rok 2018 se chýlí ke konci a do studia eXtra.cz proto dorazila astroložka Karmen, s níž jsme probrali nejdramatičtější rozchody a nové páry za posledních 12 měsíců. V dnešním videu nám Karmen prozradila, co bylo překážkou v manželství Tomáše Plekance s Lucií Vondráčkovou a jaké předpoklady má jeho nový vztah s tenistkou Lucií Šafářovou.

Tomáš Plekanec a Lucie Vondráčková tvořili manželský pár od roku 2011 až do letoška. Hokejista však dlouho nesmutnil a po jeho boku se začala objevovat tenistka Lucie Šafářová Co bylo podle hvězd důvodem k rozchodu páru, jejichž vztah byl léta považován za idylický, a co Tomáše s Lucií naopak drželo tak dlouho pohromadě?

Úspěšný hokejista rozhodně nežije minulostí, přes manželství s Lucií Vondráčkovou se přenesl a jeho partnerkou je aktuálně Lucie Šafářová. Mají podle hvězd předpoklady k tomu, aby spolu vedli dlouhý a šťastný vztah? Na tyto otázky zná vědma Karmen odpověď.

Pokud vás zajímá, co hvězdy říkají o vašem vztahu, volejte na číslo +906 70 60 70, nebo pište SMS ve tvaru HVEZDY 19 na číslo 904 30 46!

Související články

Další články