Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vědma předpovídá budoucnost slavným: Láska a 4 nápadníci pro Ivanu Gottovou

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
EXTRA HOST
Vědma, věštkyně, čarodějka a kartářka Helen Silván patří k nejznámějším osobnostem v oboru a tak nebylo od věci pozvat si ji jako poslední osobnost letošního roku do pořadu Extra Host, aby nám řekla, jak to bude příštích dvanáct měsíců s celebritami. Komu se bude dařit a kdo ostrouhá?

Jako první otázka nás nemohlo napadnout nic jiného než to, jestli Ivana Gottová (43) v roce 2020 najde štěstí, zda na ni čeká láska.

Láska

„Je vidět, že je ve stresu ze ztráty. Ztratila staršího muže. A asi bude půjde holka na dračku, jsou tu čtyři chlapi, budou se kolem ní točit. Možná jich je víc, ale v kartách mám jen čtyři krále. Nedivím se, je hezká. Ale bude s tím mít problémy. Vůbec nebude vědět, koho vybrat. Jeden ale zvítězí, je z cesty, nebo ho potká na cestě. Možná už ho někdy viděla,“ vyvěštila aktuálně nejsledovanější vdově Česka Helen Silván

V kartách se symbol cesty opakoval. „Potká někoho na cestě a bude šťastná. Je tu Boží oko. Je na planetě Štěstěny,“ přidala Helen, která kromě věštění z karet dělá i očistné rituály a dokonce napsala i knížku.

Strach

Splní se moderátorce Evě Decastelo (41) sen mít další miminko? Jak to vědma vidí se zdravím Miloše Zemana (75) nebo s budoucností Andreje Babiše (65)? Povede se konečně Jaromíru Jágrovi (47) najít si lásku na zbytek života? A proč se má jeho ex Veronika Kopřivová bát nevěry? Stane se Leoš Mareš (43) potřetí tatínkem? A bude mít konečně štěstí v lásce Dara Rolins (47)? Proč nakonec odmítla věštit budoucnost jejího ex Rytmuse s jeho novou ženou Jasmínou? To vše se dozvíte ve videu na začátku článku.

Další díl pořadu Extra Host přineseme ve čtvrtek 2. ledna 2020.

Předchozí díly

Pusťte si i další již uveřejněné díly pořadu Extra Host:

Související články

Další články