Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vědma má jasno: Monika Leošovi porodí holčičku, pak přijde obří krize!

+ Dalších 44 fotografií
Nejznámější moderátor Česka Leoš Mareš (41) dokázal veselku se svojí přítelkyní Monikou Koblížkovou (36) dokonale utajit. Věděli o ní pouze jejich rodiče a svědci. Poté, co si řekli své ano, uprchli na luxusní líbánky do Dubaje. Jestli má jejich vztah šanci a jak to s nimi bude do budoucna, prozradila redakci eXtra.cz vědma Graciela. Růžové brýle jim prý rychle spadnou.

Tajná svatba Moniky Koblížkové a Leoše Mareše (41) se odehrála na zámku v Litomyšli. Poté, co je oddal známý farář Zbigniew Czendlik, odfrčeli na svatební cestu do Dubaje. Bude ale jejich vztah tak srdíčkový i v budoucnu? „Podle karet vidím, že si tento rok budou užívat jeden druhého. Nový začátek je nabije a rozproudí jim krev. Je mezi nimi skutečně silné pouto, které jen tak nezmizí. V náručí Moniky se Leoš konečně ukotví,“ řekla vědma Graciela redakci Extra.cz a ve svém výkladu pokračovala dále.

„Budou mít spolu dítě. Monika bude možná těhotná ještě letos. Ke dvěma Leošovým klukům by jim měla přibýt holčička.“ Monika by se ale ke vztahu měla postavit jinak než teď. Údajně se Leošovi moc nesvěřuje, a pokud nezačne říkat, co jí vadí, mohlo by to v jejich soužití způsobit trhliny. „Za 2 – 3 roky přijde krize. Oběma vstoupí do cesty někdo jiný a budou se rozhodovat, zda spolu zůstat. Nebudou se už ale rozhodovat jen sami za sebe. Budou přece tři,“ prozradila vědma, která se věnuje svému oboru již přes dvacet let, takže se jistě nemýlí.

Přes profesionální prognózu si svoji budoucnost ovlivňují sami. „Z karet lze sice vyčíst, že se jim vztah může za tři roky rozpadnout, je ale jen na nich, jak se s tím poperou. Svůj život budou ale i nadále prezentovat jako zalitý sluncem, i když tomu tak zdaleka nebude,“ dodává.

Související články

Další články