Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vědma Kudláčková o lásce Karlose Vémoly a Lely Ceterové: Vypadá to na další těhotenství

Před pár týdny se konal velkolepý návrat Lely Ceterové a Karlose Vémoly, kteří teď působí jako nejzamilovanější dvojice na světě. Známý bijec nechává každý den posílat své silikonové krásce pugéty květin a sociální sítě se pod tolika vyznáními lásky doslova prohýbají. Je to ale trvalý stav nebo Karlos zase ujede?

Dvorní vědmě eXtra.cz Michaele Kudláčkové jsme položili další otázku, na kterou chcete znát odpověď.

Karlos a Lela jsou opět spolu. Dodrží Karlos slib a bude tento rok plný romantiky, nebo dojde k nevěře?

"Nejprve si tady vedle dám karty, které ukážou, jak bude Lela vnímat tento jeho vklad do vztahu. Tarot je pocitový, tudíž já musím jet přes něčí pocit. Vémola si totiž může klidně myslet, že se chová hezky, ale paní to může vidět úplně jinak. Takže se pojďme podívat na její optiku. No, jako ona by mohla otěhotnět. Jinak mi přijde, že pan Vémola, alespoň po tu dobu, na kterou se já dívám, bude do vztahu vnášet spíše cosi pozitivního než negativního. Její optika je velmi orientovaná na těhotenství, tudíž opravdu nemůžu vyloučit, že by mohla otěhotnět. Panu Vémolovi bych tedy doporučila, aby se opravdu choval hezky."

Která karta naznačuje Karlosovo slušné chování?

"On tady začíná, trojka mečů ukazuje třetí osobu do vztahu, to je o tom, co mi bylo naznačeno v té otázce. Ďábel je v podstatě o podvodu. Nicméně, on se tady hezky vyvíjí v celkem důvěryhodného tvora. I devítka horní je víceméně pozitivní. Tahle karta je až zodpovědná do určité míry, šestka mečů ukazuje myšlenkový model a osmička mečů vám jakoby zamrzne, takže jeho myšlenkové expanze k nevěře by mohly být s ohledem na odpovědnost utloukány nebo zmraženy. Ta jeho zodpovědnost může do určité míry pramenit z pocitu zodpovědnosti ze stavu, ve kterém se Lela podle mých propočtů může letos ocitnout."

Na celou věštbu Michaely Kudláčkové se podívejte ve videu v úvodu článku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy