Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Vědma Kudláčková o budoucím štěstí Dary Rolins: Rozbitou minulost už zpěvačka neslepí

+ Dalších 6 fotografií
Krásná zpěvačka Dara Rolins (47) má za sebou bouřlivé vztahy s Matějem Homolou či slovenským rapperem Rytmusem. V poslední době se vedle Dary se žádný nový muž neobjevil. Zeptali jsme se vědmy Michaely Kudláčkové, jaká budoucnost na Daru čeká.

Zpěvačka Dara Rolins (47) na sociálních sítích fanouškům ráda ukazuje plody své práce a vysekanou postavu. Jeden typ příspěvků ale jejím fanouškům chybí, a to ten partnerský. Krásná Dara by si mohla muže vybírat jako na běžícím páse, ale s novou láskou se už léta nepochlubila. Na přání čtenářů vědma eXtra.cz Michaela Kudláčková zamíchala kartami a zeptala se jich na otázku, zda je v životě Dary Rolins už nějaký nový muž a nebo jestli tam ten nový muž brzy bude.

"Aktuálně má někoho, koho má ráda a kdo má rád ji. Já se domnívám, že ona nebo on nemusí nutně chtít, aby to bylo nějaký veřejným tajemstvím, může to být nové. Ale myslím si, že to tak nemusí samozřejmě být, že zkrátka tohle ještě není ten člověk, který je její životní partner," viděla Kudláčková v kartách.

Životní partner se stále toulá jinde

Na Daru Rolins nejvíce figuruje karta citová. "Má tam Lunu, což znamená, že se utápí v nějakých citech, ona za sebe toho člověka má ráda, ale není si jistá, jestli mu může důvěřovat, protože je možné, že je ten vztah opravdu čerstvý. Nicméně, ten muž je zachvácený a ona může být v tuhle chvíli zdrženlivá," řekla Kudláčková věštbu ke zpěvačce a údajnému muži, se kterým se může scházet.

"Myslím si, že její životní partner je úplně někdo jiný, nebude to tak dlouho trvat a může to být klidně někdo, kdo se jí původně vůbec nelíbil. I přesto si myslím, že to bude hezký vztah," dodala.

Rozbitou minulost už zpěvačka neslepí

Po výkladu vědma Kudláčková, s určitým náznakem, že Dara mohla svého životního partnera už někdy v minulosti potkat, prozradila, jestli jím může být Dařin expartner a otec její dcery Matěj Homola. "Myslím si, že to nebude on, budou se spolu snažit udržet korektní vztah, byť málo komunikují. Přesto si myslím, že ten její budoucí životní partner není tento pán," řekla vědma eXtra.cz Micahela Kudláčková.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy