Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vědma Kudláčková má jasno: Prozradila, jak by to Týně a Jankovi ze Slunečné klapalo doopravdy

+ Dalších 10 fotografií
Čtenáři a zejména fanoušci oblíbeného seriálu Slunečná si dlouhou dobu všímají, jak sehrané duo jsou Marek Lambora (25) a Eva Burešová (27) v hvězdném primáckém seriálu, kde tvoří milostný pár. Zvědaví čtenáři tak často přicházejí s dotazy a podezřením, zda herci netvoří pár i v reálném životě. To Eva i Marek několikrát vyvrátili, ale i přesto se s čtenářským dotazem redakce eXtra.cz rozhodla svěřit vědmě Michaele Kudláčkové, která nahlédla do karet a prozradila, jak by se věci skutečně měly.

S dotazem, zda by herečka Eva Burešová, jež v seriálu ztvárňuje Týnu, a Marek Lambora, který hraje Janka, spolu mohli prožít milostný a erotický vztah i v reálném světě a životě, se eXtra.cz obrátilo na vědmu Michaelu Kudláčkovou

"V případě, že by tedy byli partneři. Myslím si, že pokud oni tvrdí, že je to jen seriálová iluze, tak si podle toho, co vidím, myslím že by u toho měli zůstat. Ona by měla pocit v tom vztahu, jako partnerka, že jí Marek ubližuje, a on by měl pocit, že ona ho omezuje. Celkově by byl ten vztah stresující," prozradila vědma Kudláčková s tím, že v reálném partnerské životě by jim karty příliš nakloněny nebyly.

"Eva Burešová vystupuje v kartách jako královna, je hovorná, dokáže si říct věci, které se jí líbí a které ne, a v partnerství dokáže být láskyplná. Na druhé straně si slibuje od vztahu zřejmě úplně něco jiného, v ohledu, jak se k ní má protějšek chovat, nebo jakým způsobem tam má přicházet ta zpětná vazba. Záhy by tedy časem došla k tomu, že ji on ubližuje," prozradila Kudláčková ze svých karet.

Karty Marka Lambory se v partnerském smyslu velmi liší. "On je velmi svobodomyslný, do určité míry je také diplomatický, nicméně je velmi orientovaný na tu svobodu, která se tady bije s kartami Evy a zabíjí tu formu života, kterou tam mají ve spojení."

"Myslím si, že ten kluk si bude muset ještě do budoucna počkat, než bude chtít obecně do nějaké vztahu vstupovat natolik, aby ten vztah byl bez omezení. Do určité míry je pro něj každý vztah stále omezením a není na takový svazek připravený a může se tak ve vztahu i obecně chovat," řekla pro redakci eXtra.cz Kudláčková "Ale s Evou jeho postoj nemusí mít nic společného a může ji mít opravdu velmi rád," dodala.

Karty jim nejsou nakloněny

Z karet Kudláčková dokáže předpovědět, zda by tou skutečnou životní cestou mohli spolu chvíli jít, jak by se cítili, jak by ten vztah vypadal a svůj výklad na čtenářský dotaz ukončila touto odpovědí: "Oba můžou mít odlišní náhled na to, jak má ten člověk v partnerství působit. Možná, že oba dva o sobě vědí tolik, že je možné, že vědí, co říkají když to vylučují. Nemyslím si tedy, že by lhali o tom, že nejsou spolu."

Související články

Další články